ایران به پشتوانه خون شهدا در جهان قدرتمند شده است

خبرگزاری فارس: ایران به پشتوانه خون شهدا در جهان قدرتمند شده است

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بسیج دانش آموزی شاهرودحوزه مقاومت ایمان” نوشت:به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، حجت‏ الاسلام محمد حسام در یادواره شهید چمران و شهدای دانش‌آموز شاهرود که با حضور

خبرگزاری فارس: ایران به پشتوانه خون شهدا در جهان قدرتمند شده است

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، حجت‏ الاسلام محمد حسام در یادواره شهید چمران و شهدای دانش‌آموز شاهرود که با حضور دانش‏ آموزان برگزار شد، در سخنانی با گرامیداشت روز شهدا اظهار داشت: تقارن این یادواره با این روز بزرگ بسیار ارزشمند بوده و نشان از احترام دست‌اندرکاران این یادواره برای ارزش گذاشتن به شهداست.

وی افزود: برگزاری یادواره شهدا به خودی خود کار بسیار خوبی است و حال اینکه این یادواره به یاد شهدای دانش‏آموز و با حضور دانش‏آموزانی که آن دوران را درک نکرده‏اند، برگزار شده است، ارزش بیشتری دارد.

مسئول کانون جوانان بسیج شاهرود خاطر نشان کرد: دفاع مقدس، دوران خودسازی جامعه بود و در این مدت، ملت ایران از بالندگی و خودباوری عظیمی که پشتوانه امروز و آینده انقلاب است، برخوردار شدند.

وی تصریح کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس، رزمندگان با ایثار جان و مال خود در راه حفظ انقلاب اسلامی برگ زرینی بر تاریخ سراسر شور و شعور، افتخار و عزت و عظمت این کشور نهادند و تا ابد این رزم ماندگار است.

حسام با بیان اینکه اگر امروز دشمن جرأت حمله به ایران را ندارد و فقط حرف آن را می‏زند، به پشتوانه دفاع مقدس هشت ساله است، بیان کرد: امروز به پشتوانه شهدا و ایثارگری رزمندگان در دوران دفاع مقدس چون کوه محکم و استوار ایستاده‏ایم و از هیچ قدرت و تهدیدی هراس نداریم.

وی اظهار کرد: دشمن تا بن دندان مسلح ما فاقد ایمان و عزم پولادین ملت ماست و برای همین هم برابر ملت ما کم آورده و به حرف زدن‏های بیهوده دل خوش کرده است.

مسئول کانون جوانان بسیج شاهرود تأکید کرد: شما دانش‏آموزان باید با فرهنگ دفاع مقدس و شهدا آشنا شوید و برای این نیاز به تحلیل و بررسی و تحقیق و پژوهش دارید که باید انجام دهید.

حسام افزود: دشمن با این فرهنگ در تضاد است و تلاش می‏کند با جنگ نرم خود این فرهنگ را از میان بردارد و شما باید تلاش کنید تا این فرهنگ را حفظ کنید.

در این مراسم، زندگی شهید چمران قرائت کرد و مداح دانش‏آموز در وصف شهدا اشعار زیبایی خواند.

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *