مارس 21, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

روایت دختر آمریکایی که خاک شلمچه را با خود به نیویورک برد

نوبت شما به نقل از وبلاگ “معبر سایبری امام غریب” نوشت:

شلمچه 

راوی دوران هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: یک دختر آمریکایی‌الأصل در شلمچه جلوی مرا گرفت و  گفت می‌شود ذره‌ای از این خاک شلمچه را به نیویروک ببرم؟ گفتم برای چه پاسخ داد موضوع خاک نیست موضوع سوالی است که دارم و می‌خواهم هر وقت دلم تنگ شد این خاک را بو کنم پس از سخنان این دختر به یاد سخنان حضرت امام افتادم که فرمودند تا قیامت مزار و مقتل شهیدان دارالشفای عاشقان، عارفان و دلسوختگان است. 

یکتا خاطرنشان کرد: دختر ارمنی دنبال تابوت شهدا راه می‌افتد ومی‌گوید تابوت شهید را به من بدهید تا به خانه ببرم و مادر ارمنی می‌گوید تابوت شهید گمنام را به من بدهید تا تا آن تابوت مرا خاک کنند.

وی اضافه کرد: امروز حکومت شهدا بر عالم آغاز شده است و کجاست صدام، کجاست قذافی و مبارک امروز نام و یاد امام (ره) و شهدا در دنیا می‌درخشد و برنده اصلی ما هستیم.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الأوصیا افزود: در کشور اندونزی در مراسم یادواره شهدا بیش از 10 هزار نفر شرکت می‌کنند و هر کس عاشق خدا شود خدا عاشق او می‌شود.

یکتا با بیان اینکه شهدا برکت نظام هستند، گفت: در ابتدای دولت نهم مشکل اعتبار راهیان نور داشتیم وقتی فیلم مادر شهید را بردم در هیئت دولت تحت تاثیر قرار گرفتند و مشکل بودجه راهیان نور حل شد.

وی تصریح کرد: حزب‌اللهی انقلابی در مقابله با جنگ نرم دشمن خط را می‌شکنند و در این نبرد فرهنگی قطعا پیروز خواهند شد.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الأوصیا افزود: شهدا چراغ راه ما هستند و امروز نبرد بزرگی بین ما و دشمن شروع شده است اگر به سیره شهدا عمل کنیم در این نبرد یاری دین خدا کرده‌ایم در غیر اینصورت جا خواهیم ماند.

انتهای پیام