هجمه به عفاف زن ایرانی (1)

نوبت شما به نقل از وبلاگ “پاتوق وبلاگ نویسان شاهرود” نوشت:

 ایام شهادت حضرت فاطمه (س ) بر همهء پیروان اهل بیت پیامبر (ص) تسلیت داشتم از  چهار راه  رد میشدم  که چشمم به این نوشتهء روی  دیوار  افتاد.

نا خود اگاه به  یاد  سخنان نخست وزیر اسرائیل  در جمع اعضای  کابینهء  رزیم صهیونیستی افتادم که گفته بود ماباید با هواپیماهایمان به جای بمب روی کشور ایران گوشواره و دامن کوتاه بریزیم . این حرف دقیقا” نشاندهندهء  اهمیت حفظ  حجاب و عفاف در صیانت از  ارزشهای ملی و مذهبی  مردم  متمدن ایران است .

امروزه هرکجای دنیا هر کسی که قصد اهانت به فرهنگ ایرانی – اسلامی مردم ما را داشته باشد دقیقا” پوشش و عفاف زن ایرانی را هدف میگیرد .

چندین  سال  شاهد حرکات زشت و شنیع  زنان  عضو جنبش فمینیسم اوکراین  بودیم مدتی بعد دخترانی از مصر و تونس رفتار آنان را تکرار کرده و در اعتراض به آنجه اسلام سیاسی می خواندند بدن خود راعریان نموده و در ملا عام مقابل دوربینهای شبکه های تلویزیونی ظاهر شدند . 

آنچه دل هر ایرانی آزاده را به درد  می آورد  تقلید این حرکت غیر انسانی  توسط تعدادی زنان ایرانی ست که نام زنان ایرانی را درخارج از مرزها لکه دارنموده است. افرادی نظیر مریم نمازی که  سردمدار نرویج  اعتراض توام با برهنگی ست و زنان دیگری چون سودابه سرخیل , نینا تابان ,  زینب نوبر معماری معروف به  زیبا ناوک  به این کار قبیح پرداخته به گونه ای که به دختران  کم سن تر نیز سرایت کرده  و شاهد  به  نمایش  گذاشته شدن  تصاویر  برهنهء  دختران  دبیرستانی  ایرانی  در شبکه های  اجتماعی  تحت  عنوان  اعتراض به نظام  و  یا حمایت از برخی عناصر 

مخالف نظام  هستیم . (تصاویر ذیل )

در این مطلب که طی چندین قسمت با هدف تنویر افکار خوانندگان  محترم تقدیم خواهدشدبه معرفی این افراد معلوم الحال خواهیم پرداخت باشدکه با این حرکت بخشی از دین خود به فرهنگ فاطمی را ادا نماییم .

امید – پاتوق وبلاگ نویسان شاهرود

 

انتهای پیام

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

2 نظر

  1. چقدر بی محتوا بود.نه سر داشت نه ته

  2. سلام

    ممنون از انعکاس مطلب پاتوق در سایت نوبت شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *