مارس 28, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

صرفا جهت طنز و کمی هم واقعیت(اقدام جالب نیروی انتظامی)

نوبت شما به نقل از وبلاگ ” افق بسطام ” نوشت:

 نیروی انتظامی بسطام در راستای طرح شادمان سازی مردم و یا جلوگیری از ترس و  دلهره کاذب مردم از پلیس

 

 

 

 

 

 

 

 

سال نود و دو ، با همه شیرینی ها و تلخی هایش رو به پایان است.

روز های آخر سال را سپری می کنیم و  تقارن سال جدید با فصل شکوفایی گل ها ، شور و شعف غیر قابل وصفی را در دل ها بوجود می آورد.

 

نیروی انتظامی بسطام در راستای طرح شادمان سازی مردم و یا جلوگیری از ترس و دلهره کاذب مردم از پلیس ، در اقدامی جالب شبانه ، موتور سیکلت های مردم را بدون اطلاع صاحبان آن و با فرض این که شخص در گذشته در هنگام رانندگی کلاه نداشته است ، موتور سیکلت را ثبت و ضبط می کند

اسم این بازی قایم موتور می باشد. نحوه ی بازی از این قرار است که پلیس موتور مردم را یواشکی قایم می کند شما باید بگردی و آن را پیدا کنی.

در آخرین مرحله از بازی شما جریمه می شوید چون پلیس که با کسی شوخی ندارد.

شنیده ها حاکی است که اجرای این طرح بصورت جدی و ناگهانی در مقابل استخر بسطام صورت می گیرد.

واحد ورزش نیروی انتتظامی بسطام ، تلفیق شنا و پیاده روی را برای سلامتی بدن مناسب می داند و به همین منظور مامورانی در مقابل استخر قرار داده تا مردم بعد از شنا بدون وسیله نقلیه به منزل بازگردند.

قابل توجه موتور سیکلت سواران: در صورتی که ناگهان موتور سیکلت شما غیب شد ، نگران نباشد و خیلی آروم و رمانتیک به کلانتری بروید و موتور زیبا و معصوم خود را در پشت میله اهی زندان ببینید.

 

جهت شرکت در این بازی یک بلیط استخر تهیه نموده و با موتور به استخر بروید . بعد از اتمام سانس استخر بازی مهیج قایم موتور استارت می خورد.