اکتبر 7, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

طرح زنده باد زندگی (خریدآنلاین از حماسی به نفع ایتام)

نوبت شما به نقل از وبلاگ “حماسی” نوشت:

طرح زنده باد زندگی (خریدآنلاین از حماسی به نفع ایتام)
طرح زنده باد زندگی وبلاگ حماسی

پس از طرح رایگان اشتغال، اینک حماسی طرح دیگری را در جهت حمایت از ایتام که فرزندان ایران عزیز هستند،آغاز می کند.

زنده باد زندگی، زنده باد زندگیِ زنده و زنده باد افکار زنده. زنده باد زندگی عنوان طرحی دیگر از پایگاه حماسی ست. که این طرح  در جهت حمایت مستقیم مالی از ایتام صورت می گیرد. به گونه ای که تمام عواید حاصل از آن در جهت کمک مالی از ایتام و در صورت استقبال شما کاربر گرامی، سرپرستی ایتامی که ممکن است هنوز هم بدون حامی مالی مانده باشند، و در درجه های دیگر سایر امور خیریه صرف خواهد شد.

آنچه که در این طرح عرضه خواهد شد حاصل چند ده ساعت و هزاران دقیقه فعالیت ما در عرصه ی مجازی ست و کاربران علاقه مند جهت حضور در این طرح، تنها و تنها بخش کوچکی از هزینه هایی که ما برای مجموعه های ارائه شده انجام داده ایم را به عنوان حق الزحمه ای که تمام منافع ان در درجه ی اول به ایتام  و در درجه های دیگر  به نیازمندان، بنگاه های خیریه و …اختصاص می یابد، خواهند پرداخت.

آیا خوردن یک ساندویچ لذت دارد؟ آری؟ اگر جواب شما هم بله است، پس چرا بعد از ساندویچ دوم، سوم، و یا چهارم دیگر میلی به آن ندارید.اما اگر قرار باشد در اوج گرسنگی همان ساندویچ را به کودکی یتیم یا فقیر هدیه دهیم چطور؟ بله عزیزان، انجام دو، سه ،چهار و یا حتی هزاران باره ی این کار همواره برای ما شیرین است، چرا که حس و فکر لبخند کودک برای ما لذت است. آنچه در ابتدای قضیه با آن مواجه بودیم نیازی بیش نبود. طرح زنده باد زندگی هم در راستای این لذت ماندگار فراخوان می دهد؛ ما از کسانی که فکر زنده و روحیه ی ایجاد یک زندگی زنده دارند دعوت می کنیم قدم های کوچک شان را در مسیری بزرگ بردارند.

طرح زنده باد زندگی در قالب فروش آنلاین فایل طراحی شده است. و به طور خلاصه باید عنوان کنیم، مجموعه ای از فایل های بسیار ارزشمند با کمترین هزینه ی ممکن جهت دانلود از طریق اینترنت قرار داده شده و در یک فرآیند هوشمند و امن، کاربر بعد از پرداخت وجه بسیار ناچیزی امکان دستیابی به لینک دانلود را خواهد داشت. یاداوری دوباره ی این مطلب هم خالی از لطف نیست که : مبلغ در نظر گرفته شده برای محصولات، نسبت به محتوایی که توسط کاربران دریافت می گردد بسیار بسیار ناچیز است.

تذکر: تراکنش های موفق(پرداختی ها) به صورت روزانه یا حداکثر 72 ساعت بعد دربخش نظرات همین پست درج خواهد شد. همچنین اگر شما یکی از خریداران محصولات ما هستید، جهت آشنایی بیشتر سایر کاربران، می توانید مشخصات خود و شماره ی رسید پرداختی تان راا در بخش نظرات درج نمایید. عدم درج تراکنشی، به منزله ی عدم حمایت عزیزان و عدم پرداختی تا این لحظه خواهد بود.

درصورت استقبال از این طرح، تصمیم گیری لازم در خصوص محل مصرف مبالغ، بعد از هر سه ماه انجام و نتایج و همچنین مستندات لازم(مانند رسیدهای دریافتی مبالغ از طریق درگاه پرداخت آنلاین ما- فیش ها و رسیدهای مبالغ پرداختی به عزیزانی که در ابتدا به عنوان جامعه ی هدف انتخاب شده اند) از طریق پایگاه حماسی ارائه خواهد شد.


اما ارائه ی اولین محصول در قالب طرح زنده باد زندگی:

 

دانلود بیش از 3500 اسلاید پاورپوینت وبلاگ حماسی در سال 92 با لینک مستقیم

 

کد محصول : 101

خرید آنلاین بیش از 3500 اسلاید پاورپوینت وبلاگ حماسی

 

در اولین گام از طرح « زنده باد زندگی » وبلاگ حماسی، فروش فایل آنلاین بیش از 3500 اسلاید وبلاگ حماسی که در سال 92 تولید شده، خدمت کاربران گرامی عرضه می گردد.

ویژگی های این محصول:

1-  بیش از 3500 اسلاید پاورپوینت

2-  فرمت pptx (قابل ویرایش)

3- دانلود با لینک مستقیم

4- این محصول حاصل چند ده هزار دقیقه  فعالیت مستمر وبلاگ حماسی در تولید یک پاورپوینت است.البته این رقم و عدد تنها زمان لازم برای تولید فایلها بوده و به این زمان، ساعت ها کار در تهیه، ویرایش و بعضا خلاصه برداری مطالب را نیز اضافه نمایید. حال اگر شما به تهیه ی این مجموعه اقدام می نمودید؛ برای این  مقدار فایل ارزشمند چه قیمتی پیشنهاد می دادید؟ منصفانه ترین قیمت را شما به ما اعلام کنید.

حماسی، هر اسلاید را فقط و فقط 2 تومان قیمت نهاده است. و تمام عواید حاصل از این محصول را تمام و کمال به ایتام،فقرا و نیازمندان اختصاص می دهد.

5- اختصاص کامل کلیه ی مبالغ دریافتی به ایتام

 6- لیست کامل پاورپوینت ها در این صفحه موجود است. همچنین لینک دانلود جداگانه و غیر مستقیم با فرمت ppsx

 

-راهنمای کامل خرید آنلاین این محصول را از اینجا ببینید.(به همراه راهنمای تصویری گرفتن رمز دوم از عابربانک)

http://axgig.com/images/09915842461638397930.gif

 

برای آ غاز فرآیند خرید آنلاین  اینجا را کلیک کنید.

انتشار این مطلب تنها با ذکر منبع:وبلاگ حماسی و درج لینک وبلاگ مجاز است

تاریخ : چهارشنبه 21 اسفند 1392 زمان :

انتهای پیام