۶ نفر از دانش‌آموزان شاهرودی در لیگ علمی بسیج مقام برتر استانی کسب كردند

6 نفر از دانش‌آموزان شاهرودی در لیگ علمی بسیج مقام برتر استانی کسب كردند

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بسیج دانش آموزی شاهرودحوزه مقاومت ایمان” نوشت:خبرگزاری بسیج: مسئول علمی پژوهشی بسیج دانش‌آموزی شاهرود گفت: بزرگترین رقابت علمی ویژه دانش‌آموزان

6 نفر از دانش‌آموزان شاهرودی در لیگ علمی بسیج مقام برتر استانی کسب كردند

خبرگزاری بسیج: مسئول علمی پژوهشی بسیج دانش‌آموزی شاهرود گفت: بزرگترین رقابت علمی ویژه دانش‌آموزان ابتدایی با عنوان مسابقه علمی در ۱۷ و ۲۴ بهمن ماه همزمان در سراسر کشور در شاهرود نیز برگزار شد.

علی شیرزاد در مصاحبه با خبرگزاری بسیج استان سمنان در اين خصوص اظهار کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید علم و جنبش نرم‌افزاری و توجه به نخبگان و شتاب بخشیدن به حرکت علمی در کشور مسابقه علمی امیدان طراحی و اجرايي شد.

وی افزود: مسابقه با استقبال بی‌نظیر خانواده‌ها و دانش‌آموزان روبه‌رو شد که در شاهرود قریب به 1200 نفر و در سطح کشور بیش از 250 هزار نفر جهت شرکت در این مسابقه ثبت‌نام كردند.

شیرزاد تصریح کرد: مسابقه از سطح علمی بالایی برخوردار بود و وضعیت دانش‌آموزان در 7 سطح مشخص و در قالب کارنامه تحلیلی به آنان اعلام می شود.

وی خاطرنشان کرد: به پاس استقبال بی‌نظیر از این برنامه و قدرانی از امیدان انقلاب اسلامی نفرات برتر در سه سطح کشوری استانی و شهرستانی مشخص که حوزه مقاومت ایمان در سطح استانی شش رتبه برتر کسب كرد.

مسئول علمی پژوهشی بسیج دانش آموزی شاهرود بیان کرد: امیرحسین رحیمی از دبستان نبوت در پایه چهارم ابتدایی در سطح کشور رتبه 74 راکسب كرد و در استان اول شد که بهترین نتیجه شرکت‌کنندگان استان سمنان در مسابقه علمی امیدان است.

شیرزاد افزود: قاسم پور، عرشیا، شفقی، امیرمهدی و دباغی پور نیز با کسب وضعیت بسیار عالی به عنوان برترین در استان سمنان انتخاب و کمک هزینه سفر به مشهد مقدس را دریافت كردند و 47 دانش‌آموز دختر و پسر نیز در مرحله شهرستانی با اهدا هدایایی تقدیر می‌شوند.

وی با اشاره به مسابقه فرهنگی پیامکی گفت: علاوه بر مسابقه علمی، یک مسابقه فرهنگی پیامکی اجرا که دانش‌آموزان با همفکری خانواده‌های به سئوالات این مسابقه از طریق سامانه پاسخ دادند .

مسئول علمی پژوهشی بسیج دانش آموزی شاهرود بیان کرد: در این مسابقه نیز دانش‌آموزان شهرستان شاهرود 4 کارت هدیه  و 10 بسته فرهنگی نوشته افزار برنده شدند و در مرحله شهرستانی نیز از 47 دانش‌آموزان دختر و پسر تجلیل خواهد شد.

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *