می 17, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

۶ نفر از دانش‌آموزان شاهرودی در لیگ علمی بسیج مقام برتر استانی کسب كردند

6 نفر از دانش‌آموزان شاهرودی در لیگ علمی بسیج مقام برتر استانی کسب كردند

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بسیج دانش آموزی شاهرودحوزه مقاومت ایمان” نوشت:خبرگزاری بسیج: مسئول علمی پژوهشی بسیج دانش‌آموزی شاهرود گفت: بزرگترین رقابت علمی ویژه دانش‌آموزان

6 نفر از دانش‌آموزان شاهرودی در لیگ علمی بسیج مقام برتر استانی کسب كردند

خبرگزاری بسیج: مسئول علمی پژوهشی بسیج دانش‌آموزی شاهرود گفت: بزرگترین رقابت علمی ویژه دانش‌آموزان ابتدایی با عنوان مسابقه علمی در ۱۷ و ۲۴ بهمن ماه همزمان در سراسر کشور در شاهرود نیز برگزار شد.

علی شیرزاد در مصاحبه با خبرگزاری بسیج استان سمنان در اين خصوص اظهار کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید علم و جنبش نرم‌افزاری و توجه به نخبگان و شتاب بخشیدن به حرکت علمی در کشور مسابقه علمی امیدان طراحی و اجرايي شد.

وی افزود: مسابقه با استقبال بی‌نظیر خانواده‌ها و دانش‌آموزان روبه‌رو شد که در شاهرود قریب به 1200 نفر و در سطح کشور بیش از 250 هزار نفر جهت شرکت در این مسابقه ثبت‌نام كردند.

شیرزاد تصریح کرد: مسابقه از سطح علمی بالایی برخوردار بود و وضعیت دانش‌آموزان در 7 سطح مشخص و در قالب کارنامه تحلیلی به آنان اعلام می شود.

وی خاطرنشان کرد: به پاس استقبال بی‌نظیر از این برنامه و قدرانی از امیدان انقلاب اسلامی نفرات برتر در سه سطح کشوری استانی و شهرستانی مشخص که حوزه مقاومت ایمان در سطح استانی شش رتبه برتر کسب كرد.

مسئول علمی پژوهشی بسیج دانش آموزی شاهرود بیان کرد: امیرحسین رحیمی از دبستان نبوت در پایه چهارم ابتدایی در سطح کشور رتبه 74 راکسب كرد و در استان اول شد که بهترین نتیجه شرکت‌کنندگان استان سمنان در مسابقه علمی امیدان است.

شیرزاد افزود: قاسم پور، عرشیا، شفقی، امیرمهدی و دباغی پور نیز با کسب وضعیت بسیار عالی به عنوان برترین در استان سمنان انتخاب و کمک هزینه سفر به مشهد مقدس را دریافت كردند و 47 دانش‌آموز دختر و پسر نیز در مرحله شهرستانی با اهدا هدایایی تقدیر می‌شوند.

وی با اشاره به مسابقه فرهنگی پیامکی گفت: علاوه بر مسابقه علمی، یک مسابقه فرهنگی پیامکی اجرا که دانش‌آموزان با همفکری خانواده‌های به سئوالات این مسابقه از طریق سامانه پاسخ دادند .

مسئول علمی پژوهشی بسیج دانش آموزی شاهرود بیان کرد: در این مسابقه نیز دانش‌آموزان شهرستان شاهرود 4 کارت هدیه  و 10 بسته فرهنگی نوشته افزار برنده شدند و در مرحله شهرستانی نیز از 47 دانش‌آموزان دختر و پسر تجلیل خواهد شد.