500 اصله نهال در مدارس شاهرود کاشته شد

خبرگزاری فارس: 500 اصله نهال در مدارس شاهرود کاشته شد

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بسیج دانش آموزی شاهرودحوزه مقاومت ایمان” نوشت:به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، محمدمهدی اسماعیلی

خبرگزاری فارس: 500 اصله نهال در مدارس شاهرود کاشته شد

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، محمدمهدی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در گرامیداشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، بیش از 500 اصله نهال در واحدهای مقاومت بسیج دانش ‏آموزی شهری و روستایی شاهرود کاشته شد.

وی افزود: با هماهنگی به عمل آمده با بسیج سازندگی و اداره منابع طبیعی شاهرود، بیش از 500 اصله نهال درختان کاج، چنار و زیتون در واحدهای مقاومت بسیج دانش ‏آموزی شهرستان شاهرود کاشته شد.

رئیس سازمان بسیج دانش ‏آموزی شاهرود تصریح کرد: با توجه به تأکید اسلام بر غرس نهال و تأکیدات رهبر فرزانه انقلاب در احیای منابع طبیعی و سرسبزی شهرها، بسیج دانش ‏آموزی این برنامه را با همکاری دانش ‏آموزان بسیجی واحدها انجام داد.

اسماعیلی با بیان اینکه در سال‏های گذشته نیز بسیج دانش‏آموزی در این امر فعال بوده است، افزود: کاشت نهال به یاد شهدای دانش ‏آموز در بلوار اصلی روستای دیزج، کاشت نهال به یاد شهدای دانش‏آموز در بلوار علامه مجلسی شاهرود و کاشت نهال در روستای سطوه شاهرود در گرامیداشت این ایام انجام شده است.

رئیس سازمان بسیج دانش ‏آموزی شاهرود تصریح کرد: امسال نیز در کنار کاشت نهال، 127 نهال به یاد 127 شهید دانش‏ آموز شهرستان شاهرود در واحدهای مقاومت روستایی طرود، سطوه، دیزج، دهملا و شهر رودیان کاشته می‏شود تا یاد و نام این شهیدان ساری و جاری باشد.

15 اسفند ماه، روز درخت‌کاری و آغاز هفته منابع طبیعی در تقویم رسمی کشورمان است.

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *