مارس 28, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

گزارش تصویری رزمایش الی بیت المقدس در دامغان

 نوبت شما به نقل از ” پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک دامغان  ” نوشت: تیتریک : رزمایش الی بیت المقدس در 8 و9اسفند در دامغان همزمان با شش استان در کشور برگزار گردید .

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تیتریک : رزمایش دو روزه الی بیت المقدس در تاریخ 8و9اسفند 92 در منطقه عملیاتی قدس دامغان برگزار گردید .

هدف از  این رزمایش دو روز بسیجیان آمادگی ، حفظ انسجام ، شناخت و آموزش پدافند غیر عامل بوده است .

در روز دوم رزمایش صبحگاهی که باحضورمسئولین شهرستانی همراه بود  برگزار شد .

در این برنامه سرهنگ پاسدار سید محمد رضا حسینی ضمن خیر مقدم به تمام بسیجیان ومسئولین شهرستان بسیج را ستون انقلاب دانست وگفت : هرگاه در این 35 سال انقلاب کشوردر بخش های مختلف دچار مشکل می شد ،بسیج در صحنه حاضر وبه کمک تمام نهاد های انقلابی وخدماتی آمد.

123_20

1232

1233

1235_0

درادامه این برنامه سردار صباغی فرمانده دانشگاه امنیت سپاه به ایراد سخنرانی پرداخت وگفت : همه کسانی که با هدف پیروی از ولایت گام دراین مسیر نهاده‌اند پیروان حقیقی مکتب علوی وحسینی هستند.

وی تصریح کرد: نسل سوم و چهارم انقلاب باید با تأسی از رزمندگان و شهدا پشتیبان نظام اسلامی و ولایتباشند و بدانند امروز ما در شلمچه، مجنون، پاسگاه زید و حورالعظیم درحال جنگ نیستیم بلکه بیداری اسلامی نشانه صدور تفکر انقلاب ما به جای جای جهان اسلام است وخاکریز مبارزه ما با دشمن اکنون در فلسطین، سوریه، لبنان است.

صباغی خاطرنشان کرد: اگر ارتش پرمدعای رژیم غاصب صهیونیستی در دو جنگ 33 روزه و 22 روزه مغلوب حزب‌الله لبنان ومردم مقاوم غزه می‌شودبه برکت آموزه‌ها و حمایت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و هراس آنها نیز از ایمان و موشک‌های ایرانی است.

فرمانده دانشکده امنیت سپاه پاسداران با یادآوری حماسه آفرینی های بسیجیان در دوران دفاع مقدس بسیج را آرامش دل رهبری و ملت دانست و افزود: بسیج نیرویی با اخلاص، همیشه در صحنه و بی نظیر است.

سردار صباغی با بیان اینکه حماسه 9 دی را تفکر بسیجی مردم ولایت‌مدار آفرید خاطرنشان کرد: بسیجیان اگر امروز هم مشاهده کنند که فردی در راستای مصالح کشور و نظام اسلامی گام بر‌نمی‌دارد اورا پشت سر خواهند گذاشت و به دشمنان ثابت می‌کنند که ایران اسلامی مستحکم‌تر از گذشته در مقابل زیاده خواهی آنان ایستاده است.

وی با اشاره به فرمایشات مؤکد رهبر معظم انقلاب اسلامی در باب توجه و اتکای مسئولان به توانایی‌های داخلی درعین تعاملعزت‌مندانه با دیگر کشورها تأکید کرد: برخی از دولت‌مردان ما که همچنان حل مشکلات کشور را در گرو رابطه با آمریکا می‌دانند باید از بسیجیان درس بگیرند و هوشمندانه به رهنمودهای رهبری گوش فرا دهند.

صباغی با اشاره به این‌که ملت ماسر سوزنی از شعار استقلال آزادی و جمهوری اسلامی خود کوتاهنمی‌آیند، گفت: البته دشمن این‌بار با پشت سر گذاشتن شکستی دیگر در جریان فتنه 88 با دسیسه جدید و معاویه‌گونه واردصحنه شده و دفع این خدعه جدید دشمن نیازمند بصیرت عاشورایی ملت ما است.

 

12317

1234_1

1237

1238

1239 12312

12313

12314