می 20, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

رزمایش ˈ الی بیت المقدسˈ در شاهرود برگزار می شود

نوبت شما به نقل از وبلاگ “شاهرود پرس” نوشت:فرمانده سپاه ناحیه شاهرود گفت : در روزهای 8 و 9 اسفند ماه جاری

فرمانده سپاه ناحیه شاهرود گفت : در روزهای 8 و 9 اسفند ماه جاری ،رزمایش ˈالی بیت المقدس ˈ در منطقه عمومی شهرستان شاهرود برگزار می شود.

سرهنگ ˈعباس مطهریˈ روز دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود : این رزمایش دو روزه با حضور خواهران و براداران بسیجی در قالب گردان های کوثر و بیت المقدس برگزار خواهد شد.وی تصریح کرد : رزمایش الی بیت المقدس در دو بخش پدافند غیرعامل و دفاع از کوی و برزن و با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی،آموزشی و آمادگی رزمی برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد : بسیجیان حاضر در این رزمایش در بخش پدافند غیرعامل برنامه هایی شامل امداد و نجات ،تخلیه فرضی اماکن پادگانی،مقابله با مانور ضد هلی برد را اجرایی خواهند کرد.

وی تاکید کرد : در بخش دفاع از کوی و برزن نیز بسیجیان مقتدر شاهرودی رزمایش و پیاده روی شبانه ، دفاع فرضی از نقاط حساس شهری، پدافند غیرعامل، کنترل معابر شهر را به نمایش خواهند گذاشت.

وی ادامه داد : با حضور خانواده معظم شهدا ،مسوولان دستگاههای اجرایی و تمامی بسیجیان شهرستان شاهرود روز جمعه برنامه صبگاه مشترک در کنار بسیجیان یگان های نمونه ارتش،سپاه، نیروی انتظامی برگزار و در این مراسم ،اقتدار خود را به نمایش خواهند گذاشت.

وی اجرای برنامه های فرهنگی ،برپایی نماز جماعت با حضور ائمه جمعه ،مسابقات فرهنگی ، پیامکی و برگزاری مراسم مذهبی از جمله برنامه های اجرایی در رزمایش الی بیت المقدس است.

فرمانده سپاه ناحیه شاهرود بیان کرد : رزمایش الی بیت المقدس با هدف آمادگی بیشتر بسیجیان و حفظ آن و همچنین اعلام توان و قدرت دفاعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دشمنان و اهتزاز پرچم اقتدار جوانان کشور اسلامی در جهان برگزار می شود.ایرنا