می 25, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

اجرای طرح «آیه‏ های تمدن» ویژه دانش ‏آموزان شاهرودی

خبرگزاری فارس: اجرای طرح «آیه‏های تمدن» ویژه دانش‏آموزان شاهرودی

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بسیج دانش آموزی شاهرودحوزه مقاومت ایمان” نوشت: محمدمهدی اسماعیلی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج

خبرگزاری فارس: اجرای طرح «آیه‏های تمدن» ویژه دانش‏آموزان شاهرودی

محمدمهدی اسماعیلی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در استان سمنان بیان کرد: کلاس‏های آمادگی کنکور و تقویتی طرح آیه‏ های تمدن بسیج دانش ‏آموزی به صورت متمرکز استانی در سمنان برگزار شد و 30 نفر از دانش ‏آموزان دختر و پسر شاهرودی در این کلاس‏ها شرکت کردند.

وی اظهار داشت: این کلاس‏ها در 10 هفته و پنجشنبه و جمعه ‏ها با همکاری مؤسسه علمی و آموزشی رزمندگان اسلام و با حضور اساتید مجرب تهران و سمنان برگزار شد.

رئیس بسیج دانش ‏آموزی شهرستان شاهرود تصریح کرد: هدف از برگزاری این کلاس‏ها، ایجاد آمادگی برای کنکور 93 و رفع اشکال و کمک برای کسب تراز بالا در کنکور سراسری است.

اسماعیلی با اشاره به برگزاری دوره 10 روزه در تهران نیز گفت: با توجه به تست ‏زنی و کسب نمرات، برتر 2 نفر از دانش‏ آموزان شاهرودی برای شرکت در اردوی 10 روزه کشوری در فروردین ماه 93 انتخاب شده‏اند.

رئیس بسیج دانش ‏آموزی شهرستان شاهرود اظهار کرد: این اردوی 10 روزه به صورت متمرکز و با هزینه سازمان بسیج دانش ‏آموزی در تهران برگزار می‏شود و دانش‏آموزان نخبه کشوری در اردوی آمادگی کنکور شرکت می‏کنند.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام آیه‏ های تمدن برای سال تحصیلی 93-94 در مدارس آغاز شده است، افزود: با توجه به ابلاغیه سازمان، جذب دانش ‏آموزان برای سال تحصیلی جدید در طرح آیه‏های تمدن از پایه ششم دبستان در واحدهای مقاومت بسیج دانش ‏آموزی آغاز شده است.

اسماعیلی بیان کرد: همه دانش ‏آموزان معدل بالای 19 از ششم دبستان تا سوم دبیرستان می‏توانند در این طرح ثبت‌‏نام و پس از قبولی در آزمون تعیین سطح از امکانات علمی و آموزشی این طرح به صورت رایگان استفاده کنند.

وی با اشاره به هدف این طرح گفت: طرح آیه‏های تمدن بسیج دانش ‏آموزی در جهت تربیت دانش‏ آموزان تراز انقلاب اسلامی و کسب رتبه‏ های برتر کنکور و پشتوانه سازی برای انقلاب اسلامی اجرایی می‏شود.

رئیس بسیج دانش‏ آموزی شهرستان شاهرود تأکید کرد: همه دانش ‏آموزان ششم ابتدایی تا سوم دبیرستان می‏توانند تا 15 اسفند ماه جاری با مراجعه به واحدهای مقاومت بسیج دانش ‏آموزی مدارس در این طرح شرکت و از امکانات حمایتی آن استفاده کنند.