مارس 28, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

استاندار سمنان : بانکها در رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان سمنان نقش مهمی برعهده دارند .

 

نوبت شما به نقل از وبلاگ ” بسطام نیوز ” نوشت:

محمد وکیلی گفت : بانکها در رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان سمنان نقش مهمی برعهده دارند .

به گزارش روابط عمومی استانداری : مهندس وکیلی در دیدار با دامغانیان و خواجه حسنی اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران با توجه به نقش مهم بانک ملی در رونق اقتصادی از گذشته تا به حال گفت : بانک ملی در استان با اندیشه و طرح جدید برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و بالا بودن ظرفیت تولید و ایجاد اشتغال گامهای اساسی بردارد .

وی افزود : امروز برای اینکه مشکلات اقتصادی را پشت سر بگذاریم باید نگاه ما مانند دوران دفاع مقدس با روحیه بسیجی ، جهادی و بعنوان بسیجیان اقتصادی باشد و وارد کار، تولید و اشتغال شویم .

محمد وکیلی با اشاره به دوران پس از دفاع مقدس و تحریم های موجود در کشورگفت : شرایط امروز ما بدتر از تحریم های دوران دفاع مقدس نیست امروز نظام اسلامی بسیار توانمند تر، متخصص تر و کارآمدتر از گذشته است و با ایجاد امید و نشاط در جامعه ، وحدت وهمبستگی ، همت ، اراده و پشتکار می توانیم مسائل ومشکلات را پشت سر بگذاریم .

ایشان با اشاره به اینکه واحدهای مختلفی در استان در حال فعالیت است افزود : اگر ظرفیت یک واحد زیر ظرفیت را بالا ببریم و سرمایه در گردش آن جریان پیدا کند کمک مهمی به ایجاد اشتغال در استان انجام داده ایم .

استاندار سمنان همچنین به تصمیم دولت در اجرای مرحله دوم هدفمند کردن یارانه ها اشاره داشت و گفت : باتمام مسائل و مشکلات این طرح، دولت مصمم به اجرای آن است که باید شرایط آن با کمک مردم ایجاد گردد .

وی همچنین به ایجاد احساس امنیت اقتصادی در جامعه ، کنترل ونظارت به نرخ ها و قیمت ها و توجه جدی به بازار توزیع اقلام و مایحتاج عمومی مردم تاکید کرد .

در این جلسه استاندار سمنان از زحمات و تلاشهای خانکش مدیر قبلی بانک ملی تشکر و برای کلانتری مدیر جدید بانک ملی در استان آرزوی موفقیت و همراهی در حل مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی نمود .