مارس 28, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

بياييد با شرف شويد…

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بچه های حرم” نوشت:علیرضا افتخاری در دوران دولت قبل، در یک مراسم، بشدت به احمدی نژاد ابراز علاقه نشون داد. مخالفان دولت قبل، کاری کردن باهاش که با گریه نگران امنیت دختراش بود. . .

1780800_402704713199367_884003674_n

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بچه های حرم” نوشت:

بیشرفها به بهشت نمیروند . . .

علیرضا افتخاری در دوران دولت قبل، در یک مراسم، بشدت به احمدی نژاد ابراز علاقه نشون داد. مخالفان دولت قبل، کاری کردن باهاش که با گریه نگران امنیت دختراش بود. . .

بعد از اینکه ارغوان رضایی راکد هاشو در مراسمی که دولت قبل حضور داشت، به مردم اهدا میکنه، متذکر میشه :
“من اصلا دنبال کار سياسي نيستم. همان زمان هم به آقاي احمدي‌نژاد گفتم که اين راکت‌ها براي من خيلي باارزش هستند چونکه با آن راکت‌ها خيلي جنگيدم تا نام ايران را مطرح کنم . . .

خيلي به ما توهين کردند. هر چي لياقت خودشان بود به ما گفتند. اين کار دموکراسي واقعي نبود. من گفتم که اين راکت‌ها متعلق به مردم ايران است و براي مردم ايران جنگيدم ولي متاسفانه از حرف‌هاي من سوء استفاده شد. . . .

ايراني‌هاي هر کشوري که مي‌رفتم از من در اين باره مي‌پرسيدند و مجبور بودم براي همه توضيح بدهم. آخر من در اين ماجرا ذينفع نبودم.” . . .

ورزشکارا و هنرمندای دیگه ای مثل *حمید سوریان و ده نمکی هم که مورد غضب قرار گرفتند بابت اینکه چرا در سیاست دخالت می کنند. بابت اینکه چرا از فلانی حمایت می کنند . . .

اما روی دیگر سکه . . .

هومن سیدی بعد از دریافت سیمرغ فجر 32:
” من این جایزه را تقدیم می کنم به کسی که با آمدنش لبخند را دوباره برگرداند.”

حامد حدادی :
“آقای روحانی با حضور خود امید و عزم افتخارآفرینی برای کشور عزیزم را در من زنده کرد. من این مدال را به ایشان تقدیم می‌کنم و امیدوارم همچنان برای ایران افتخارآفرین باشم.”

پگاه آهنگرانی بعد از اینهمه فتنه گری و توهین به دولت قبل، جایزه ی فیلم فجر را هم بهش میدهند. هنرش دوزار معروف نبود. باهمین خباثت ها و دشمنی ها علیه نظام مطرحش کردن. . .

متاسفم برای اونایی که حاضرن به خاطر اختلاف نظرهای سیاسیشون، اینطور دیگرانو تحت فشار بذارن . . .

فقط این رو بدونید که ما انقدر شرف داریم که دکتر روحانی رو رییس جمهورمون بدونیم و طرفداراشون رو هموطنامون. . . .

انقدر شرف داریم که بعد از انتخاباتی که هرچند نتیجه اش، متفاوت با رأی ما بود، دموکراسی حالیمون بشه و عقده ای نشیم. . . .

چون مثل شما بی وجدان نیستیم . . .

انتهاي پيام.