نوامبر 28, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

تقدیر از وبلاگ های برتر استان در اسفند ماه 91

*انتخاب برترین وبلاگ های استان*امید است مدیران محترم وبلاگ های استان با در نظر داشتن رسالت مهم و خطیر خود در فضای مجازی و جنگ نرم، آنچه در توان دارند به کار گیرند و با انگیزه و انرژی مضاعف، بتوانند فعال تر و تأثیرگذارتر در این عرصه حضور یابند.

14

وبلاگ های برتر استان سمنان در اسفند ماه 91

با سلام حضور همراهان عزیز سایت “نوبت شما”

این ماه هم بهترین وبلاگ های برتر را انتخاب شدند و تصمیم گرفتیم جهت تقدیر و تشکر از تلاش های مؤثر و ارزنده شان در فضای مجازی و جنگ نرم ازایشان تقدیر و تشکر به عمل آوریم.

وبلاگ های برتر به شرح ذیل می  باشند:

3

1-وبلاگ “کلاسد” از شهرستان میامی به خاطر مطالب تولیدی و قلم شیوا

1

2-وبلاگ “بچه های حرم” از شهرستان گرمسار به خاطر بروزرسانی مستمر و فعالیت چشمگیر

2

3-وبلاگ “پایگاه شهدای سمنان” از شهرستان سمنان به خاطر همکاری و ارتباط خوبشون با سایت “نوبت شما”

ازاین عزیزان با اهدای هدیه چهل هزار تومان تقدیر و تجلیل شد.

ضمن عرض تبریک به این عزیزان، و امید به اینکه بتوانند با انگیزه بیشتر فعالیت خود را هم از نظر کیفیت و هم کمیت بالا ببرند، برایشان آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.

امید است مدیران محترم وبلاگ های استانمون با در نظر داشتن رسالت مهم و خطیر خود در فضای مجازی و جنگ نرم، آنچه در توان دارند به کار گیرند و با انگیزه و انرژی مضاعف، بتوانند فعال تر و تأثیرگذارتر در این عرصه حضور یابند.

همچنین امیدواریم ما هم بتوانیم حامی و پشتیبان مفیدی برای شما وبلاگ نویسان عزیز باشیم و همه با هم سطح وبلاگ نویسی استان را ارتقاء دهیم. در این راستا، مطمئن باشید هر کاری که در حد توان ما باشد جهت رفع مشکلات شما افسران جنگ نرم با ارائه راهنمایی ها و توصیه های راهبری جهت ارتقاء وبلاگها  و افزایش بازدید دریغ نخواهیم کرد.

از همه مدیران وبلاگ ها درخواست می شود وبلاگ های لینک شده در سایت “نوبت شما” را در وبلاگ های خود لینک نمایند و با بازدید های مستمر از وبلاگ های داخلی، زمینه ارتقای فعالیت های خود را فراهم آورند.

امیدواریم وبلاگ برتر ماه آینده شما باشید.

با تشکر