مارس 28, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

همایش «جنگ نرم و ماهواره» در شاهرود برگزار شد

خبرگزاری فارس: بازی‏های رایانه‏ای‌ غربی فرهنگ اسلامی را ویران‌کننده معرفی می‏کنند

نوبت شما به نقل از وبلاگ”بسیج دانش آموزی شاهرودحوزه مقاومت ایمان” نوشت:حسین یارمحمدی در آیینی که با حضور بیش از 200 نفر از دانش‏ آموزان

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، حسین یارمحمدی در آیینی که با حضور بیش از 200 نفر از دانش‏آموزان در سالن اجتماعات تالار ذوب‏آهن شاهرود برگزار شد، با اشاره به زمینه‏های جنگ فرهنگی دشمن بیان کرد: دشمن با ایجاد موج احساسی و عملیات روانی در افکار عمومی جامعه، پراکنده کردن تردید و شبهه‏افکنی، ایجاد شایعه و اغتشاش و درگیری خیابانی سعی در زمینه‏سازی جنگ نرم می‏کند.

جانشین سپاه شهرستان شاهرود افزود: قلب و ذهن آحاد جامعه به خصوص تأثیرگذاران و نخبگان عوارض حساس جنگ نرم هستند که باید بسیار مراقب بود که مورد حمله و تهاجم قرار نگیرد.

وی راه‏های مقابله با این جنگ را هم برشمرد و اظهار کرد: معرفت، اعتمادسازی، رفع شبهه، اقناع‏سازی، تقویت روحیه ملی، ایجاد نشاط و امیدواری به آینده از راه‏های مقابله با جنگ نرم دشمن است.

یارمحمدی با تأکید بر مراقبت از خود و دیگران برابر این جنگ گفت: دشمن با استفاده از اینترنت، ماهواره، بازی‏های رایانه‏ای، فیلم و سریال و برنامه‏های کارتونی و انیمیشن، موادمخدر و فرقه‏های نوظهور تلاش می‏کند ما را در این جنگ نابرابر مغلوب کند.

جانشین سپاه شهرستان شاهرود با اشاره به تعدادی از بازی‏های رایانه‏ای اظهار کرد: در این بازی‏های رایانه‏ای، دشمن تلاش دارد اسلام و فرهنگ اسلامی را ظالم، زورگو، مستبد، استعمارگر و ویران کننده معرفی کند و خود را قدرت برتر و منجی نشان دهد.

یارمحمدی با بیان اینکه باید مراقب خود باشیم، خطاب به حاضران گفت: شما دانش‏آموزان باید مراقب تهاجم دشمنان باشید و با بصیرت و معرفت‏افزایی تلاش کنید تا در دام دشمن گرفتار نشوید.