فوریه 5, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

امیر حسین صادقی: در عربستان یا علی را نشان می‌دهم تا چشم وهابی‌ها درآید

نوبت شما به نقل از وبلاگ  “بصیرت بسیجی” نوشت: امیرحسین صادقی: من روی پیراهنم نام یا زهرا (س)نوشته بودم که آنها از این موضوع زیاد خوششان نیامد، قربان امام علی(ع) بشوم در عربستان زیر پیراهنم یا علی(ع) می‌نویسم و اگر بتوانم به گل برسم آن را به نمایش خواهم گذاشت تا چشم وهابی‌ها در آید.

8

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: در عربستان زیر پیراهنم نام یا علی (ع) می‌نویسم و در صورت گل زدن آن را نشان می‌دهم تا چشم وهابی‌ها در آید.

 

امیر حسین صادقی پس از پیروزی ۲ بر یک استقلال مقابل العین و اینکه استقلال در نیمه اول نتوانست بازی خوبی به نمایش بگذارد عنوان کرد: این ایراد به جاست، ما واقعاً خسته بودیم، سنگین بازی کردیم اما در نیمه دوم با حضور تماشاگران و تشویق آنها رو به جلو حرکت کردیم و توانستیم به پیروزی دست یابیم.

وی ادامه داد: با تغییراتی که در تیم دادیم و حضور برهانی و مجیدی تیم را عقب‌تر نگه داشتیم و توانستیم از دو موقعیت خود استفاده کنیم و به پیروزی ۲ بر صفر دست یابیم.

مدافع استقلال درباره دیدار آینده مقابل الهلال تصریح کرد: ما در خانه خدا بازی داریم و امیدوارم در آنجا بتوانیم الهلال را شکست دهیم.

صادقی درباره اینکه برگزاری بازی دو تیم استقلال و سپاهان در ۱۰ فروردین به نفع چه تیمی است، تأکید کرد: این موضوع به نفع هیچکسی نیست دو تیم در آسیا حضور دارند و فشار روی بازیکنان هر دو تیم است. بازیکنان باید مراقب باشند تا آسیبی نبینند.

وی در واکنش به اعتراضی که ناظر بازی نسبت به او داشت تصریح کرد: من روی پیراهنم نام یا زهرا (س)نوشته بودم که آنها از این موضوع زیاد خوششان نیامد، قربان امام علی(ع) بشوم در عربستان زیر پیراهنم یا علی(ع) می‌نویسم و اگر بتوانم به گل برسم آن را به نمایش خواهم گذاشت تا چشم وهابی‌ها در آید.

انتهای پیام

http://basirate-basijy.blogfa.com/post/482