امیر حسین صادقی: در عربستان یا علی را نشان می‌دهم تا چشم وهابی‌ها درآید

نوبت شما به نقل از وبلاگ  “بصیرت بسیجی” نوشت: امیرحسین صادقی: من روی پیراهنم نام یا زهرا (س)نوشته بودم که آنها از این موضوع زیاد خوششان نیامد، قربان امام علی(ع) بشوم در عربستان زیر پیراهنم یا علی(ع) می‌نویسم و اگر بتوانم به گل برسم آن را به نمایش خواهم گذاشت تا چشم وهابی‌ها در آید.

8

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: در عربستان زیر پیراهنم نام یا علی (ع) می‌نویسم و در صورت گل زدن آن را نشان می‌دهم تا چشم وهابی‌ها در آید.

 

امیر حسین صادقی پس از پیروزی ۲ بر یک استقلال مقابل العین و اینکه استقلال در نیمه اول نتوانست بازی خوبی به نمایش بگذارد عنوان کرد: این ایراد به جاست، ما واقعاً خسته بودیم، سنگین بازی کردیم اما در نیمه دوم با حضور تماشاگران و تشویق آنها رو به جلو حرکت کردیم و توانستیم به پیروزی دست یابیم.

وی ادامه داد: با تغییراتی که در تیم دادیم و حضور برهانی و مجیدی تیم را عقب‌تر نگه داشتیم و توانستیم از دو موقعیت خود استفاده کنیم و به پیروزی ۲ بر صفر دست یابیم.

مدافع استقلال درباره دیدار آینده مقابل الهلال تصریح کرد: ما در خانه خدا بازی داریم و امیدوارم در آنجا بتوانیم الهلال را شکست دهیم.

صادقی درباره اینکه برگزاری بازی دو تیم استقلال و سپاهان در ۱۰ فروردین به نفع چه تیمی است، تأکید کرد: این موضوع به نفع هیچکسی نیست دو تیم در آسیا حضور دارند و فشار روی بازیکنان هر دو تیم است. بازیکنان باید مراقب باشند تا آسیبی نبینند.

وی در واکنش به اعتراضی که ناظر بازی نسبت به او داشت تصریح کرد: من روی پیراهنم نام یا زهرا (س)نوشته بودم که آنها از این موضوع زیاد خوششان نیامد، قربان امام علی(ع) بشوم در عربستان زیر پیراهنم یا علی(ع) می‌نویسم و اگر بتوانم به گل برسم آن را به نمایش خواهم گذاشت تا چشم وهابی‌ها در آید.

انتهای پیام

http://basirate-basijy.blogfa.com/post/482

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

یک نظر

  1. سلام دوستان عزيز سايت شما رادر وبلاگ خود لينك نمودم
    علي اصحابي

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *