می 24, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

” آمریکا ” می تواند غلطی بکند یا نمی تواند . . . ؟!؟

نوبت شما به نقل از وبلاگ “در انتظار یار” نوشت:

امام خمینی (ره) : آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند .

این فرموده ی حضرت امام روح الله برای یه عده که آمریکا رو جزء قدرت های جهان و کدخدای دنیا می دانند غیر قابل قبول هستش و تنها یه شکل شعاری داره . اما بر خلاف تصور این ها امام با اعتقاد ، یقین و ایمان کامل فرمودند که ” آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند . ” !!! از منظر بزرگوارانی همچون امام خامنه ای دشمن هیچ بزرگی و قدرتی نداره و این قدرتی که یه سری ها در داخل از آن حرف می زنند به خاطر ضعف درونیِ ما مسلمانانِ ایرانی هست و اگر ما در داخل خودمون رو قوی و محکم کنیم دیگه هیچ نیازی به کشورهای به اصطلاح قدرتمند جهان نداریم و برای حل مسائل کشور و پیشرفت تنها نگاه به ظرفیت های داخلیِ کشورمون داریم . 

اگه یه عده ای تصور می کنن که بدون نگاه به دشمن و مستکبران جهان نمی توان مشکلات کشور رو حل کرد و باید با دولت هایی که در جهان ظلم می کنن تعامل داشت و دست برادری داد ، این قضیه نشان دهنده ی ضعف و شایدم فقدان ایمان این افراد می باشد . چرا که در جای جایِ قرآن و در روایات ائمه معصومین (علیهم السلام) وعده ی پیروزی مومنین و متقین و شکست ظالمین و مستکبران داده شده است و اگه کسی ایمان به قرآن و کلام اهل بیت داشته باشه هیچ وقت نمیگه که : مردم از جنگ خسته شدند ، مردم طاقت ندارن مقاومت کنن و . . . 

 

پس ما هم باید کمی ایمان و اعتماد خودمون رو به قرآن افزایش دهیم و به خدا متکی باشیم نه به دشمنان خدا . خداوند در قرآن می فرمایند : ” . . . جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا ” . . . حق آمد و باطل نابود شد . آرى ، باطل همواره نابودشدنى است . که این آیه در دوران ما یعنی : آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و محکوم به نابودی و شکست هست .

 

پس بنده ی حقیر از همه ی مسئولان ( به خصوص دولتی های محترم ) خواهش می کنم که برای حل مشکلات کشور به ظرفیت های داخلی متکی باشند و بیشتر از این دشمن رو پررو و وحشی نکنن چون اون ها هر چی ببینن که ما بیشتر میترسیم ، بیشتر به ما فشار میارن و زیادتر به ما توهین می کنن . خواهش می کنم که کمی به روی ایمانِ خود کار بکنن و به آیات قرآن اعتماد داشته باشن و به این آیه ایمان داشته باشند که : . . . ” ولینصر الله من ینصره . “

انتهای پیام