برگزاری مسابقه علمی بسیج دانش‌آموزی در شاهرود با حضور 1200 دانش‏ آموز

خبرگزاری فارس: برگزاری لیگ علمی بسیج دانش‌آموزی در شاهرود با حضور 1200 دانش‏آموز

نوبت شما به نقل از وبلاگ”بسیج دانش آموزی شاهرودحوزه مقاومت ایمان“نوشت:

محمدمهدی اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با…

محمدمهدی اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در استان سمنان اظهار داشت: مسابقات علمی ویژه مقطع امیدان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود در روز 17 بهمن ماه هم‏زمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج دانش‏آموزی شهرستان شاهرود افزود: این مسابقات در مقطع امیدان یعنی پایه‌های چهارم، پنجم و ششم ابتدایی و با حضور بیش از یک هزار و 200 دانش‌آموز بسیجی برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: این مسابقات با هدف تقویت بنیه علمی و ایجاد انگیزه و افزایش روحیه رقابت در فضای سالم و صمیمی برای دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

اسماعیلی خاطر نشان کرد: این مسابقات برای کمک به راه‌اندازی و تقویت واحدهای مقاومت بسیج امیدان در مدارس ابتدایی و شناسایی دانش‌آموزان مستعد و نخبه برای طرح «آیه‌های تمدن» اجرایی می‏شود.

رئیس سازمان بسیج دانش‏آموزی شهرستان شاهرود بیان کرد: در این مسابقات، در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری جوایز نفیسی چون کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و عتبات عالیات، تبلت و مجموعه نرم‌افزاری کاربردی و جوایز دیگر برای شرکت‌کنندگان در مسابقه در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در پایان دفترچه سئوالات نیز مسابقه فرهنگی طراحی شده که دانش‌آموزان با کمک والدین به آنها در منزل جواب داده و با ارسال پاسخ می‌توانند به قید قرعه جایزه دریافت کنند.

اسماعیلی اظهار کرد: سئوالات از کتب درسی دانش‌آموزان مقاطع چهارم، پنجم و ششم ابتدایی تدوین شده است و شرکت‌کنندگان با آمادگی در روز پنجشنبه، 17 بهمن در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

 

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *