اکتبر 3, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

برگزاری مسابقه علمی بسیج دانش‌آموزی در شاهرود با حضور 1200 دانش‏ آموز

خبرگزاری فارس: برگزاری لیگ علمی بسیج دانش‌آموزی در شاهرود با حضور 1200 دانش‏آموز

نوبت شما به نقل از وبلاگ”بسیج دانش آموزی شاهرودحوزه مقاومت ایمان“نوشت:

محمدمهدی اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با…

محمدمهدی اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در استان سمنان اظهار داشت: مسابقات علمی ویژه مقطع امیدان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود در روز 17 بهمن ماه هم‏زمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج دانش‏آموزی شهرستان شاهرود افزود: این مسابقات در مقطع امیدان یعنی پایه‌های چهارم، پنجم و ششم ابتدایی و با حضور بیش از یک هزار و 200 دانش‌آموز بسیجی برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: این مسابقات با هدف تقویت بنیه علمی و ایجاد انگیزه و افزایش روحیه رقابت در فضای سالم و صمیمی برای دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

اسماعیلی خاطر نشان کرد: این مسابقات برای کمک به راه‌اندازی و تقویت واحدهای مقاومت بسیج امیدان در مدارس ابتدایی و شناسایی دانش‌آموزان مستعد و نخبه برای طرح «آیه‌های تمدن» اجرایی می‏شود.

رئیس سازمان بسیج دانش‏آموزی شهرستان شاهرود بیان کرد: در این مسابقات، در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری جوایز نفیسی چون کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و عتبات عالیات، تبلت و مجموعه نرم‌افزاری کاربردی و جوایز دیگر برای شرکت‌کنندگان در مسابقه در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در پایان دفترچه سئوالات نیز مسابقه فرهنگی طراحی شده که دانش‌آموزان با کمک والدین به آنها در منزل جواب داده و با ارسال پاسخ می‌توانند به قید قرعه جایزه دریافت کنند.

اسماعیلی اظهار کرد: سئوالات از کتب درسی دانش‌آموزان مقاطع چهارم، پنجم و ششم ابتدایی تدوین شده است و شرکت‌کنندگان با آمادگی در روز پنجشنبه، 17 بهمن در این مسابقات شرکت خواهند کرد.