مارس 28, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

عقب نشینی یا مقاومت؟؟

نوبت شما به نقل از وبلاگ “پایگاه مذهبی ولایت فقیه” نوشت:

ایران

 بعد از تعلیق هسته ای که به دست دوستان مذاکره کننده اتفاق افتاد و دست آورد مذاکرات خفت آور برای ملت بود و بعد از پلمپ به کلی انرژی هسته ای جمهوری اسلامی بارها اخباری تاسف باری از کاخ سفید به گوش رسید.

بارها شنیدیم که خود باراک اوباما بعد از خبر تعلیق هسته ای جمهوری اسلامی شخصا در کنگره(سند هم موجود هست) گفت تا به حالا چنین امنیتی از بعد از انقلاب ایران در اسراییل نبوده است و این جمله عقب نشینی ما و جلو کشی امریکایی ها بوده است.
برای مثالی دیگر تا به حالا و در زمان محمود احمدی نژاد که ما کمی بر ساز مقاومت می زدیم امریکایی ها فقط می گفتند “گزینه نظامی روی میز است” ولی بعد از عقب نشینی جمهوری اسلامی امریکایی ها به طور رسمی گفتنند”ما به ایران حمله خواهیم کرد” و از این موضوع می توان این طور نتیجه گرفت که هرچه ما عقب نشینی کنیم آنان هستند که جلو نشینی خواهند کرد.
و اما نکته ای دیگر درباره ی مذاکرات و تعلیق هسته ای: دوستان مذاکره کننده ما می گویند ما برای پولی که از امریکایی می گیریم مذاکره و تعلیق کردیم در حالی که دکتر صالحی رییس انرژی اتمی در مجلس شورای اسلامی گفتند که ما آن پولی که برای آن موادی که قبلا درست کرده بودیم و الآن از بین بردیمش بیشتر از آن پولی که ما ار غربی ها خواهیم گرفت و تازه آن پولی که آنان قرار است بدهد می رود به جیب دانشجویان ایرانی مقیم خارج که باز ان پول به جیب خودشان خواهد رفت.
فقط نکته ای دیگر و تمام: همه این حرف ها برای این است و هدف فقط این است که نگذاریم ولی فقیه از خود برای این مسائل پیش پا افتاده خرج کند…
و در غیر این صورت اگر رهبر معظم انقلاب بخواهد لب تر کند …

انتهای پیام