می 20, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

انقلاب اسلامی اسلام ناب را دوباره احیا کرد

خبرگزاری فارس: انقلاب اسلامی اسلام ناب را دوباره احیا کرد

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بسیج دانش آموزی شاهرودحوزه مقاومت ایمان” نوشت:به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، عباس مطهری در نشستی با حضور شماری از…

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، عباس مطهری در نشستی با حضور شماری از مدیران اجرایی شاهرود در سخنانی با تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و با بیان اینکه بعد از یک‌هزار و 400 سال، انقلاب اسلامی اسلام ناب را دوباره احیا کرد، اظهار کرد: ملت مسلمان ایران به راهنمایی امام راحل، اسلام ناب را زنده و آن را در جهان ظلمت گرفته و تاریک احیا کردند.

وی ادامه داد: با احیای اسلام ناب، دشمنان قسم‏ خورده اسلام باز به تکاپو افتادند و در تلاش برای خاموش کردن این شعله فروزان برآمدند اما این نور این بار خاموش‏ شدنی نبود و هر روز شعله ‏ورتر می‏شد.

فرمانده سپاه شهرستان شاهرود تاکید کرد: انقلاب اسلامی امروز 35 سال از عمر خود را می‏گذراند و در این مدت، بسیار تجربه کسب کرده و توانسته الگوی خوبی برای دنیا در ابعاد مختلف باشد.

وی عنوان کرد: امروز انقلاب اسلامی یک قدرت بزرگ در منطقه و وزنه تاثیرگذار بین‏المللی است و برای همین نیز دشمنان تلاش خود را بیشتر کرده‏اند تا جلوی حرکت ما را بگیرند.