سپتامبر 29, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

100 عنوان برنامه در مدارس شاهرود اجرا می‏شود

13921025000712_PhotoA

نوبت شما به نقل از وبلاگ “بسیج دانش آموزی شاهرودحوزه مقاومت ایمان” نوشت:رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود امروز در گفت‌وگو

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  بسیج در استان سمنان اظهار کرد: در گرامیداشت دهه مبارک فجر و بهار انقلاب اسلامی و در راستای تبیین و ترویج اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، برنامه‌های متنوعی به همت بسیج دانش‌آموزی مدارس برگزار می‌شود.

محمدمهدی اسماعیلی با اشاره به برگزاری بیش از 100 عنوان برنامه در این دهه گفت: برنامه‌های دهه مبارک فجر با زنگ انقلاب هم‏زمان با سالروز ورود امام راحل به میهن در روز شنبه، 12 بهمن آغاز می‌شود.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود افزود: نواختن زنگ مقاومت، برگزاری مسابقات وبلاگ‌نویسی و مقاله‌نویسی با موضوع انقلاب اسلامی و نقش آینده‌سازان و دستاوردهای انقلاب اسلامی از برنامه‌های این دهه مبارک است.

اسماعیلی تصریح کرد: برگزاری مسابقه ساخت بهترین کلیپ از فعالیت‌های بسیج مدرسه در دهه مبارک فجر با دوربین‌های خانگی و تلفن همراه و دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران و برگزاری نشست‌های بصیرتی با موضوع انقلاب اسلامی از برنامه‌های واحدهای مقاومت بسیج است.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود خاطر نشان کرد: برگزاری مسابقات فوتسال، دارت، طناب‌کشی و شنا در مقاطع امیدان پویندگان و پیشگامان و برگزاری نشست‌های حلقه‌های صالحین در مدارس با موضوع افق پیش روی انقلاب اسلامی از برنامه‌هاست.

وی با اشاره به روز فناوری فضایی گفت: برگزاری مسابقه موشک‌های پرنده به مناسبت این روز برای مدارس خاص و برگزاری محافل انس با قرآن در واحدها برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود بیان کرد: حضور سازمان‏یافته دانش‌آموزان بسیجی در نماز جمعه شهرهای شاهرود، بسطام، رودیان، مجن و کلاته‏ خیج و برگزاری جشنواره غذاهای سنتی در واحدهای پیشگام دخترانه از جمله برنامه‌های اجرایی این دهه مبارک است.

اسماعیلی با اشاره به شهادت حضرت معصومه (س) در این دهه گفت: برگزاری برنامه‌های عزاداری و بزرگداشت این بانوی بزرگوار در واحدهای بسیج مدارس دخترانه و برگزاری برنامه‌های فرهنگی با این موضوع از دیگر برنامه‌ها است.

وی از برپایی ایستگاه شادی در روز 22 بهمن با حضور هنرمندان شهرستان شاهرود خبر داد و افزود: علاوه بر حضور سازمان‏یافته و پرشکوه دانش‌آموزان بسیجی در راهپیمایی 22 بهمن، ایستگاه شادی نیز با حضور هنرمندان و اجرای برنامه‌های شاد و مسابقات در حاشیه این یوم‌الله برپا می‌شود.

اسماعیلی اظهار کرد: برگزاری مسابقات علمی امیدان و لیگ علمی پایا از دیگر برنامه‌های این دهه است که با حضور بیش از یک هزار نفر شرکت کننده در روزهای 17 و 18 بهمن ماه برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود با دعوت از همه دانش‌آموزان برای حضور پرشور در برنامه‌های این دهه گفت: جوایز مسابقات مختلف فرهنگی و هنری بسیج دانش‌آموزی که در هفته بسیج برگزار شده نیز در این دهه به برگزیدگان اهدا خواهد شد.