مارس 28, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

عوارض خوش بین بودن به ” گرگ” . . . !!!

نوبت شما به نقل از وبلاگ “در انتظار یار” نوشت:

حضرت امام خمینی (ره) فرمودند :

رابطه ما با آمریکا ، رابطه گرگ و میش است . چگونه می شود ظالم و مظلوم با همدیگر رابطه داشته باشند ؟


یکی از مباحثی که در جای جای قرآن به آن اشاره شده است ، بحث ” دشمن شناسی ، غافل نشدن از دشمن ، خوش بین نبودن به آن و از این قبیل مطالب ” می باشد . این موضوع مهم با این که در بیانات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری هم مکرراً به چشم میخورد ، ولی امروزه از طرف بیشتر مسئولان و دولتی های جدید به آن کمتر توجهی هم نمی شود . مثلاً امام خامنه ای اخیراً از عباراتی همچون ” بنده به این مذاکرات و آمریکا خوش بین نیستم ” ، ” دولت آمریکا غیر قابل اعتماد هست ” و . . . استفاده کرده اند . انگار که این صحبت ها و چراغ های راه برای برخی ها از جمله آقای روحانی و تیم مذاکره کننده ی ایران قابل قبول نیست و این ها دوست دارند تا همه چیز را خودشون تجربه کنند و با این منویات ، روشن و آگاه نمی شوند .

 

الان طرف ایرانی با تمام احترام ، تعهد و یک طرفه در حال برآورده کردن خواسته های غرب و مستکبرین جهان هستش و با خوش بینی و لبخند مذاکرات را دنبال می کند !!!! اما این خوش بینی و احترام چه نتایجی را در برداشته است ؟! جز اینکه بی احترامی ها ، تهدید ها ، اخم ها و فشارهای گرگ های عالم روز به روز ، رو به افزایش است ؟! آخر کِی یک سری ها میخواهند بفهمند و قبول کنند که نمیشه به آمریکا اعتماد کرد ؟! آیا تاوانِ دیر روشن شدن و دیر فهمیدنِ این مسئولین را ما مردم باید بدهیم ؟! چقدر باید توسط مقامات فاسد آمریکایی و غربی به مردم ایران توهین شود ؟! . . . این است نتیجه ی خوش بینی به دشمن !!!!! در طول تاریخ انقلاب تجربه کردیم که هر وقت مسئولان کشور به سمت آمریکا و غرب متمایل و خواستار رابطه شدند توهین ها علیه ملت و کشور ایران بسیار زیاد شد ؛ روزگاری ما را ” محور شرارت ” می خواندند و ایامی هم دستور دستگیری رئیس جمهور کشورمون رو دادند . . . یادتون که هست ؟؟ دقیقاً همان دورانی که گروهی مستکبرین رو ” برادران خود ” می دانستند و با آن ها رابطه ی اخوت داشتند !!!

 

برای دیدن جدیدترین صحبت های جان کری به این لینک بروید

 

پ ، ن : واقعاً سکوت آقایان روحانی ، ظریف و بقیه دوستان دولتی در برابر این همه توهین و هجمه ی دشمن به ایران و ایرانی داره کفر بنده رو در میاره . . . آخه چرا اینقدر به دشمن خوش بین اند ؟!؟ اصلاً انگار نه انگار . . . تو دو دولت قبلی که اینقدر با آمریکا درگیری داشتیم به این اندازه به ما توهین نکردند که تو این دولت کردند . . . هر جا ما کم گذاشتیم اونا جبران کردن . مطمئن باشید که اگه همین رویه ادامه پیدا کنه ، اونا توهین های بیشتری به ما می کنن و حقوق زیادتری رو از ما سلب خواهند کرد . . . کجا رفتن کسایی که در دوران آقای احمدی نژاد دم از کرامت ایرانی می زدند و نگران عزت ایران و ایرانی در جهان بودن ؟!؟ چرا ساکت اند ؟! . . .

!!! دوستان حتماً از کلیپ زیر استفاده کنید !!!

 


 

انتهای پیام