مارس 28, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

حاج علی شکراللهی جانباز عملیات والفجر 4 آسمانی شد

نوبت شما به نقل از وبلاگ “از چغالوند تا شلمچه” نوشت:

شهید شکر اللهی

بسم رب الشهدا و الصدیقین

صبح امروز خبری کوتاه در برخی سایتها از جمله سایت سرخه نیوز منتشر شد خبر این بود  

” جانباز  سر افراز علی  شکر اللهی به خیل شهدا  پیوست ”  

” علی شکر اللهی جانباز  قطع  نخاعی  به  یاران شهیدش رسید ” 

” جانباز قطع نخاعی به آسمان  پرکشید ”  

هر چه بود این خبر همرزمان حاج علی را غافلگیر نمود  همرزمان حاج علی  دو تصویر ازاو را  به ذهن دارند . تصویر اول  تصویری است از جوانی با قدی رشید و بدنی ورزیده که در عملیات والفجر 4  بیسیم بر دوش و با صلابت  کوههای صعب العبور اطراف پنجوین  زیر گامهای طی می کند و پا به پای همرزمانش لحظه ای از فرمانده اش جدا نمی شود .

تصویر دیگری که هم  دوستان همرزمش به یاد دارند و هم جوانان امروزی  تصویری است از جانبازی سرافراز که با صلابت بر روی ویلچر نشسته و علیرغم تمام سختی ها ،  درد و رنج را تحمل نموده و لبخند از لبانش محو نمی شود .  همه می دانند که این درد و رنج یادگار روزهای جنگ است ، روزهایی که عده ای عافیت طلب در گوشه امنی نشسته و نظاره گر اوضاع بودند و در عوض یاران خمینی در مقابل دشمنان سینه سپر کردند و با تقدیم جان خود و سلامتی خود  ارامش امروز ما را به ارمغان گذاشتند .

خواستم کمی از درد و رنج های حاج علی بنویسم اما دیدم هر چه بنویسم قطره ای از دریا نخواهد بود . فقط نزدیکان او می دانند که حاج علی در این 362 ماه چه کشیده است . پدر قهرمانش و مادر صبورش می دانند که فرزند برومندشان چه دردهایی را تحمل کرده است . همسر فداکارش می داند بر علی چه گذشته است بهتر است بگویم بر او بر علی چه گذشته است . روایت درد و رنج علی را به آینده موکول می کنیم شاید نزدیکانش گوشه ای از تحمل حاج علی بگویند و ما هم همان ها را روی کاغذ بیاوریم و منتشر کنیم .  درود بر تمامی شهدا بوژه شهیدانی که پس از تحمل درد و رنج فراوان آسمانی شدند و درود و سلام بر پدران و مادران و همسران جانبازان .

                                                   شرمنده شهدا – اسمعیل ادهم

انتهای پیام