دسامبر 1, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

وبلاگ نویسان این کارها را نکنند

نوبت شما به نقل از وبلاگ “خورشید عالمتاب” نوشت: یک کاربر اینترنتی یا به قول معروف یک وبگرد وقتی پای کامپیوتر می نشیند وبلاگ های زیادی را در ذهن خود برای مطالعه لیست می کند و تمایل دارد که همه آنها را مطالعه کند لذا با توجه به محدود بودن وقت از مطالعه مطالب طولانی صرف نظر می کند یا اینکه به خواندن تیتر آن بسنده می کند. لذا پست های طولانی خواننده ندارد.

686460_T4OPnPqb

  1. طولانی ننویسید. یک کاربر اینترنتی یا به قول معروف یک وبگرد وقتی پای کامپیوتر می نشیند وبلاگ های زیادی را در ذهن خود برای مطالعه لیست می کند و تمایل دارد که همه آنها را مطالعه کند لذا با توجه به محدود بودن وقت از مطالعه مطالب طولانی صرف نظر می کند یا اینکه به خواندن تیتر آن بسنده می کند. لذا پست های طولانی خواننده ندارد. 
  2. مطالب وبلاگتان را کپی نکنید. کپی کردن مطالب نشان می دهد که وبلاگ نویس قدرت تحلیل ندارد. و این موضوع باعث از بین رفتن اعتبار وبلاگ نویس در نظر خواننده می شود. فقط دو جا مجاز به کپی برداری هستید اول عکس. عکسی که مرتبط با موضوع مطلب دارد. ضمن اینکه اگر عکس ها را هم خودمان تهیه کنیم دیگر خیلی عالی می شود. دوم موضوع پست. خیلی وقت ها موضوعی برای پرداختن نداریم اما در خصوص موضوعات روز جامعه (سیاسی مذهبی فرهنگی) حرف های زیادی برای گفتن داریم. لذا اگر می خواهیم در خصوص موضوعی سخنی بگوییم می توانیم به تیتر یک روزنامه یا خبرگزاری به همراه لینک مربوطه اشاره کنیم و بعد به صورت پی نوشت حرف خودمان را بزنیم.

 

 

 


 

پانوشت:

  1. امیدوارم که وبلاگ نویسان عزیز به این موارد توجه کنند و وب سایت هایی که وبلاگ های ارزشی را گرد آوری و رصد می کنند در خصوص انتخاب وبلاگ های برتر این ملاک ها را مد نظر قرار دهند.
  2. وبلاگ روشنای صبح، وبلاگ یک برادر شهید است. حاج عباس یک فعال فرهنگی است که وبسایت های مختلفی را مدیریت می کند. او اخیرا وبلاگ خود را راه اندازی کرده و خاطرات خود از برادر شهیدش را با قلم شیوایی در این وبلاگ منتشر می کند. از شما دعوت می شود برای مطالعه این وبلاگ. این وبلاگ یک خوزستانی است.

انتهای پیام

http://majidfazilat.ir/index.php/component/content/article/38-1391-02-14-06-08-59/90-1391-12-09-19-44-15