می 25, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

او در دل ایرانیان جاودانه است

نوبت شما به نقل از وبلاگ “پایگاه تحلیلی عماریون” نوشت:

دو سال گذشت اما سخت گذشت.دو سال پیش در همچین روزهایی سرزمین ایرانی اسلامی مردی را از دست داد که کل ایران در شوک عجیبی فرو رفت.انگلیس و رژیم منحوس صهونیستی باز هم یک دانشمند ایرانی را ترور کردند.دانشمندی که یک کودک داشت دوست داشتنی خیلی به پدرش وابسته بود.گذشت اما بعد از چند دستگیری از سوی وزارت اطلاعات کار دیگری کردیم؟وزارت امورخارجه بعد از دو سال چه کرد؟آیا قطع نامه ای به سازمان ملل برد؟آیا به قاتلین دانشمندان هسته ای جواب محکم و قاطعی داد؟

اگر در جایی یک بمب منفرجه شود در BBC و VOA و FOX NEWS یک بمب خبری می شود و سریع کشور های اسلامی و مسلمانان را مقصر این کار می دانند و نمی گویند کار فراماسون ها بوده است.مانند بمب گذاری بوستن که اختلاف منفجر شدن بمب ها ۱۳ ثانیه بود.

اما در ایران یک دانشمند هسته ای شهید شد.واقعا یک بمب خبری شد؟چند مستند ساخته ایم؟آیا جهانیان اخبار شهید شدن احمدی روشن را شنیدند؟

واقعا کشوری مانند ایران که ۲۰۰ سال است به هیچ کشوری حمله نکرده است تهدیدی است برای خاورمیانه و جهان یا یک کشور غصبی ۶۰ ساله؟

دیدار مقام معظم رهبری با خانواده شهید احمدی روشن

دیدار مقام معظم رهبری با خانواده شهید احمدی روشن

پیام مقام معظم رهبری ” مدظله العالی ” :

«ما به کوری چشم سران اردوگاه استکبار و نظام سلطه، این راه را با قوت و ارادهٔ راسخ دنبال خواهیم کرد و پیشرفت رشک‌آور ملت بزرگ خود را به رخ دشمنان عنود و حسود خواهیم کشید، و البته از مجازات مرتکبان این جنایت و عاملان پشت صحنهٔ آن هم هرگز چشم‌پوشی نخواهیم کرد.»

قضاوت با شماست …

انتهای پیام