اکتبر 7, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

تسلّط رسانه ای صهیونیسم بر جهان

نوبت شما به نقل از وبلاگ “رهروان ولایت” نوشت: در راه مبارزه با این جریان که به زندگی مردم چنگ انداخته و زهر مهلک خود را بر روح و ذهن آنها فرو می ریزند، نباید از چیزی ترسید.
حقیقت این است که اگر ما او را نابود نکنیم، مسلّماً او ما و نسل ما را نابود خواهد کرد.

 11662_265

تمامی شبکه های تلویزیونی، ماهواره ای و کابلی آمریکا تقریباً به وسیله شش غول رسانه ای اداره می شوند و با توجّه به اینکه این رسانه های آمریکایی مخاطبان زیادی در سراسر جهان دارند و در واقع تمامی اخبار، اطّلاعات و برنامه های سرگرم کننده مردم جهان از طریق این رسانه های انحصاری تأمین می شود، می توان اذعان داشت که این غول های رسانه ای بر تمامی جهان مسلّط هستند.شش ابر رسانه آمریکایی، جریان اصلی رسانه ها در جهان را در دست دارند و هدف اوّلیه آنها نیز سلطه جویی اقتصادی است و نه اطّلاع رسانی. این ابر رسانه ها که هر کدام دارای شبکه های رادیویی، تلویزیونی، ماهواره ای و … هستند، به اشکال گوناگون تحت سلطه صهیونیست ها قرار دارند و در جهت پیشبرد اهداف صهیونیسم فعّالیت می کنند.

تمامی شبکه های تلویزیونی، ماهواره ای و کابلی آمریکا تقریباً به وسیله شش غول رسانه ای اداره می شوند و با توجّه به اینکه این رسانه های آمریکایی مخاطبان زیادی در سراسر جهان دارند و در واقع تمامی اخبار، اطّلاعات و برنامه های سرگرم کننده مردم جهان از طریق این رسانه های انحصاری تأمین می شود، می توان اذعان داشت که این غول های رسانه ای بر تمامی جهان مسلّط هستند.
سیاست های دولت آمریکا، مبنی بر کنترل نکردن صنعت ارتباطات، منجر به ادغام شرکت هایی در این کشور شد که خود زمینه به وجود آمدن غول های رسانه ای را فراهم آورد. این غول رسانه ای که طیّ دهه ۱۹۹۰ م. به لحاظ گستردگی تقریباً سه برابر شدند، اکنون با سرعت بیشتری به رشد خود ادامه می دهند.
تمامی شبکه های تلویزیونی، ماهواره ای و کابلی آمریکا تقریباً به وسیله شش غول رسانه ای اداره می شوند و با توجّه به اینکه این رسانه های آمریکایی مخاطبان زیادی در سراسر جهان دارند و در واقع تمامی اخبار، اطّلاعات و برنامه های سرگرم کننده مردم جهان از طریق این رسانه های انحصاری تأمین می شود، می توان اذعان داشت که این غول های رسانه ای بر تمامی جهان مسلّط هستند.
بدین ترتیب شش ابر رسانه آمریکایی، جریان اصلی رسانه ها در جهان را در دست دارند و هدف اوّلیه آنها نیز سلطه جویی اقتصادی است و نه اطّلاع رسانی. این ابر رسانه ها که هر کدام دارای شبکه های رادیویی، تلویزیونی، ماهواره ای و … هستند، به اشکال گوناگون تحت سلطه صهیونیست ها قرار دارند و در جهت پیشبرد اهداف صهیونیسم فعّالیت می کنند.
این شش غول رسانه ای عبارتند از:
۱ـ تایم وارنر: AOL؛
ـ نام اختصاری در بازار بورس نیویورک: TWX؛
ـ نحوه تأسیس: از ادغام بین شرکت تایم و شرکت ارتباطات وارنر در سال ۱۹۹۰ م. تأسیس و در سال ۲۰۰۱ م. به وسیله AOL خریداری شد؛
ـ محلّ استقرار: نیویورک، ویلمینگتون و دلاویر، آمریکا؛
زمینه فعّالیت: تلویزیون کابلی و پخش برون مرزی؛

ـ وب سایت:
www.timewarner.com
تایم وارنر در حال حاضر بزرگ ترین غول رسانه ای جهان است؛ شرکت AOL با خرید شرکت تایم وارنر در سال ۲۰۰۰ م. به مبلغ ۱۶۰ میلیارد دلار، این غول رسانه ای را به وجود آورد و استیو کییس غیریهودی به عنوان رئیس AOL تایم وارنر و جرالد لوین، رئیس یهودی تایم وارنر به عنوان مدیر اجرایی انتخاب شدند. این شرکت عظیم بخش اصلی بازار فیلم، شبکه سی.ان.ان (CNN)، اینترنت و رسانه های چاپی را قبضه کرده و بزرگ ترین انحصارجهانی در زمینه رسانه ای است. بخش مطبوعاتی این کمپانی به مدیریّت نورمن پرل اشتاین که یک یهودی است، بزرگ ترین ناشر مطبوعاتی در آمریکاست که «مجلّه تایم» از آن جمله است. شرکت های معروف دیگری از قبیل شرکت های اینترنتی و رسانه ای نظیر HBO, TCM , TNT نیز مربوط به این غول رسانه ای است.
این شرکت بزرگ، از ترکیب غول بزرگ و جدید «امریکن آنلاین» با غول سنّتی رسانه ای به نام تایم وارنر به وجودآمد. امریکن آنلاین بیشترین کاربران اینترنتی را در آمریکا و کانادا پوشش می دهد و از طریق شبکه CNN و شرکت فیلم سازی برادران وارنر به خوبی می تواند فرهنگ و باورهای آمریکایی را که در ایالات متّحده، به ارزش های آمریکایی یا اصطلاحاً «کیش آمریکایی» موسوم شده اند، در سراسر جهان شایع کنند. تایم وارنر جایزه «جوبیلی» را به پاس پشتیبانی طولانی و همه جانبه از رژیم صهیونیستی از بنیامین نتانیاهو دریافت کرده است.
رسانه های تحت مالکیّت این شرکت در آمریکا عبارتند از:
تلویزیون: شبکه تلویزیونی «سی.ان.ان»، «اچ.بی. او»، «سینه فاکس»، «ترنر کلاسیک مووی»، «تی.بی.اس سوپر ـ استیشن»، «تی.ان.تی»، «کارتون نت ورک»، «دبلیو.بی»، «اسپرت نت نیویورک»؛
مجلّه: «تــایــم»، «پـیـپل»، «اپورتـزایلوستــریتد»، «ماد مگزین»، «فورچون»، «مانی مگزین»؛

۲ـ وایاکام:
ـ نام اختصاری در بازار بورس نیویورک» VIAB؛
ـ سال تأسیس: ۲۰۰۶ م.؛
ـ محلّ استقرار : نیویورک، آمریکا؛
ـ زمینه فعّالیت: تلویزیون های کابلی، عکس های متحرّک؛
ـ وب سایت:
www.viacom.com
وایاکام دومین شرکت بزرگ رسانه ای است که مالک شبکه های تلویزیونی متعدّدی چون شبکه سراسری CBS آمریکاست. این شرکت توسط یک یهودی به نام سامنر ردستون اداره می شود و فیلم های سینمایی این شرکت توسط «پارامونت پیکچرز» به مدیریّت زنی یهودی به نام شری لنسینگ تولید می شود. از دیگر دارایی های تأثیرگذار و بزرگ این شرکت می توان به شبکه تلویزیونی (MTV) اشاره کرد که از سوی ماهواره های متعدّد در سراسر جهان قابل مشاهده است و بخش بزرگی از صدور ارزش های آمریکایی را در سراسر جهان بر عهده دارد. عامل اصلی شهرت Viacom، شبکه های کابلی «Showtime»، «MTC»، «Nickelodeon» و سایر شبکه ها هستند. از سال ۱۹۸۹ م. MTV ، Nickelodeon روز به روز مخاطب نوجوان و جوان بیشتری را به خود جلب کرده اند. در سال ۲۰۰۱ م. برای چهارمین سال متوالی MTV رتبه نخست شبکه های کابلی را در میان مخاطبان ۱۴ تا ۲۴ ساله کسب کرد. MTV از طریق راه اندازی شبکه های جدید، همچون MTV Dance در «انگلستان» و MTV Live در حوزه «اسکاندیناوی» به دنبال نفوذ بیشتر در اروپاست. MTV با مجموع ۲۱۰ میلیون مشترک در ۷۱ کشور دنیا، تأثیر قابل ملاحظه ای بر ذهن و روح جوانان سراسر دنیا دارد.
اکنون وایاکام در پخش برنامه های ماهواره ای و ساخت بازی های رایانه ای نقش مهمّی دارد و بزرگ ترین کمپانی دست اندرکار خبر، موسیقی، هنر، ورزشی، سرگرمی، برنامه های کمدی و برنامه های کودکان و نوجوانان در آمریکاست و از این نظر، پس از شرکت «دیسنی» مقام دوم دنیا را در اختیار دارد.
رسانه های تحت مالکیّت این شرکت در آمریکا عبارتند از:
تلویزیون: شبکه رادیو تلویزیونی «سی.بی.اس»، شبکه های تلویزیونی «ام.تی.وی» شامل: «ام.تی.وی» «نیکلو دون»، «کمدی سنترال»، «وی. اچ. وان»، «سی.ام.تی»، «اسپایک.تی.وی» و دیگر کانال های وابسته، شبکه تلویزیونی «بی.ای.تی».

۳ـ نیوز کورپوریشن:
ـ علامت اختصاری در بازار بورس نیویورک: NWS؛
ـ محلّ تأسیس: آدلاید، استرالیا؛
ـ سال تأسیس: ۱۹۷۹ م.؛
ـ محلّ ثبت: ویلمینگتون، دل اویر، آمریکا؛
ـ دفتر مرکزی: شهر نیویورک؛
ـ زمینه فعّالیت: رسانه های گروهی؛
ـ محصولات: فیلم، تولیدات تلویزیونی، شبکه های تلویزیونی، تلویزیون ماهواره ای، روزنامه، مجلّه، انتشار کتاب، ورزش، وب سایت.
ـ وب سایت: www.newscorp.com
نیوزکورپوریشن، سومین شرکت رسانه ای بزرگ آمریکا و متعلّق به مرد ثروتمند رسانه ای جهان روپرت مرداک است که به گرایش های راست گرایانه اش معروف است. این شرکت علاوه بر ایالات متّحده در بسیاری از کشورهای جهان، از جمله انگلیس، استرالیا، کانادا، هند، هنگ کنگ، چین و ایتالیا نیز سرمایه گذاری های کلانی کرده و در همه جای دنیا صاحب شبکه های رادیویی و تلویزیونی متعدّدی است. بخش بزرگی از مسئولیّت صدور ارزش های آمریکایی به دیگر نقاط جهان را این شرکت به عهده دارد؛ زیرا نیوز کورپوریشن به واسطه دارا بودن استودیوی بزرگ فیلم سازی شرکت معروف «فاکس قرن بیستم» تسلّط و نفوذ بسیاری بر هالیوود دارد. علاوه بر این، شبکه تلویزیونی ماهواره ای فاکس و فاکس نیوز، که از شبکه های جنجالی خبرساز محسوب می شوند و مخاطبان نسبتاً زیادی در سراسر آمریکا و جهان دارند، متعلّق به این شرکت هستند.
نیوزکورپ صاحب یک چهارم از کلّ رسانه ای شنیداری، دیداری و چاپی جهان از جمله ۱۰۰ روزنامه و مجله بزرگ دنیا است. فاکس و فاکس نیوز که از شبکه های جنجالی وخبرساز محسوب می شوند، متعلّق به این شرکت هستند و اداره مرکزی نیوزکورپوریشن در نیویورک قرار دارد. همچنین نیوزکورپ در انگلستان، شبکه تلویزیونی اسکای (SKY) و۳ روزنامه کثیرالانتشار «تایمز»، «ساندی تایمز» و «سان» را در اختیار دارد و در «هند»، «آمریکای لاتین» و «هنگ کنگ» و «استرالیا» نیز چندین شبکه تلویزیونی داخلی را اداره می کند. اخیراً شبکه «اسکای ایتالیا» را نیز در شهر «رم» راه اندازی کرد. شبکه «فارسی ـ وان» آخرین هجمه رسانه ای نیوزکورپریشن است که در اوایل سال ۲۰۰۹ م.
به زبان فارسی راه اندازی شد، عدّه ای این شبکه را «سومین حلقه از صف جدید مبارزه علیه تولیدات رسانه ای، فرهنگی ایران، پس از MBC، پرشیا و BBC فارسی می دانند.
شبکه ماهواره ای «فارسی ـ ۱» که به پخش سریال های دوبله فارسی می پردازد، مربوط به یک غول رسانه ای است که جامعه هدف آن، کشورهای فارسی زبان، به خصوص ایران است.
از نشریات معروف که وابسته به نیوزکرپ هستند، می توان به «دیلی تلگراف»، «وال استریت ژورنال»، «نیویورک پست»، «داو جونز»، بزرگ ترین روزنامه بورس دنیا «ای اسپیس» اشاره کرد.

رسانه های تحت مالکیّت شرکت «نیوز کورپ»
در آمریکا
ـ مجلّه: «اسمارت سورس»، «تی.گاید»، «ویکلی استاندارد»؛
ـ شبکه تلویزیونی: کانال «فاکس نیوز»، «فاکس اسپورتزنت»، «فاکس مووی چنل»، «فاکس ریالیتی»، «فاکس اسکار چنل»، «بی اسکای بی»، «دایرکت، تی.وی»؛
ـ روزنامه: «سان»، «نیوز آو د ورلد»، «ساندی تایمز»، «تایمز»، «تایمز اجوکیشنال ساپلیمنت» و «نیویورک پست»؛
در استرالیا:
روزنامه «استرالین»، «ویکند استرالین»، «کوریر»، «میل»، «ساندی میل»، «کایرنزپست»، «گلد کوئست بولتین»، «فیجی تایمز»، «تاون سیله بولتین»، «دیلی تلگراف» «ساندی تلگراف»، «هرالد سان»، «ساندی هرالد سان»، «ویکلی تایمز»، «ام.ایکس»، «ادور تایزر»، «ساندی میل»، «ساندی تایمز»، «مرکوری»، «ساندی تاسمانین»، «نورترین تریتوری»، «ساندی تریتورین»؛
ـ شبکه تلویزیونی : «فاکس تل»، «اف. ایکس. نت ورکس»
در آمریکای لاتین:
ـ شبکه تلویزیونی: «دایرکت تی.وی»، «اسکای آمریکای لاتین»
در آسیا
ـ شبکه تلویزیونی «استار تی.وی»
در ایتالیا
ـ شبکه تلویزیونی: «اسکای ایتالیا»

۴ـ والت دیسنی:
ـ نام اختصاری در بازار بورس نیویورک: DIS
ـ محلّ تأسیس: «بربانک»، «کالیفرنیا»، آمریکا؛
ـ سال تأسیس: ۱۹۲۳ م.؛
ـ زمینه فعّالیت: رادیو تلویزیون، انیمیشن، عکس های متحرّک و فعّالیت های تفریحی؛
ـ محصولات: شرکت رادیو تلویزیونی «ای.بی.سی»، استودیوهای والت دیسنی، شرکت های عکس های متحرّک و انواع وسایل سرگرم کننده؛
ـ وب سایت:
www.disney.go.com

والت دیسنی بزرگ ترین شرکت رسانه ای منحصراً سرگرم کننده آمریکا و جهان است که یکی از بزرگ ترین شرکت های رسانه ای و سرگرمی و همچنین تولیدکننده فرآورده های فرهنگی جهان به شمار می آید. میخائیل ایزنر، رئیس و مدیر اجرایی این شرکت، نیز فردی یهودی است.
این شرکت که بسیاری از شنیدن نام آن به یاد کارتون های جذّاب و ملودرام سینمایی و تلویزیونی می افتند، مالک شبکه تلویزیونی ماهواره ای سراسری آمریکا (ABC) است که نقش مؤثّری در انتشار اخبار و اطّلاع رسانی مردم آمریکا به عهده دارد و طبق آمار سال ۲۰۰۰ م. کمیته نظارت بر رسانه های تصویری
آمریکا، بیش از ۸۳% مردم آمریکا و کانادا اخبار و اطّلاعات خود را از طریق این شبکه و بخش خبری آن «ای.بی.سی نیوز» دریافت می کنند. شرکت دیسنی از لحاظ عظمت و درآمد مالی، پس از نیوزکورپ قرار می گیرد.
شرکت دیسنی پیش از واگذاری به «ایزنر» در سال ۱۹۸۴ م. توسط خانواده غیریهودی دیسنی اداره می شد و تنها دغدغه آن سرگرم کردن خانواده ها بود؛ امّا از سال ۱۹۹۴ م. آقای ایزنر محصولاتی را روانه بازار کرد که در آن انگیزه های سیاسی واضح و روشن بود. شخصیت های زنده به جای تصاویر انیمیشین حضور داشته و اعمال منافی عفّت عمومی انجام می دادند. او داستان هایی را با مضامین جنسی روانه بازار می کرد و در آن داستان ها به دنبال اهداف خویش بود.
شرکت «والت دیسنی» در «نمایشگاه هزاره» واقع در «ایالت فلوریدا»، «بیت المقدّس» را به عنوان پایتخت اسرائیل معرفی کرد. از ۸ میلیون دلار هزینه این نمایشگاه، اسرائیل مبلغ ۸/۱ میلیون دلار سرمایه گذاری کرد و با دیسنی در گسترش این نمایشگاه شریک شد.
رسانه های تحت مالکیّت شرکت والت دیسنی در آمریکا عبارتند از:
شبکه های رادیو تلویزیونی «دیسنی چنل»، «ای.بی.سی فمیلی»، «ای.اس.پی»، «اس،او»، «ای.پی نت»، ۱۰ ایستگاه تلویزیونی محلّی و همچنین ۲۶ ایستگاه رادیویی محلّی شامل «ای.اس.پی.ان رادیو»، «رادیو دیسنی» و «ای.بی.سی رادیو».
۵ـ برتلزمان:
ـ محلّ تأسیس: «گوترسلو»، «آلمان»
ـ سال تأسیس: ۱۸۳۵ م.
ـ مؤسّس: کارل برتلزمان (Carl Bertelsmann)
زمینه فعّالیت: رسانه های گروهی
ـ محصولات: شبکه های رادیو و تلویزیونی، انتشار کتاب، روزنامه و مجلّه؛
ـ وب سایت:
www.bertelsmann.com
برتلزمان از بزرگ ترین شرکت های رسانه ای است که سرمایه گذاران آن آمریکایی، اروپایی هستند و احاطه و گستره نفوذ این کمپانی در خارج از آمریکا، به ویژه اروپا در مقایسه با دیگر رسانه های آمریکایی به حدّی است که برخی آن را کمپانی غیرآمریکایی قلمداد می کنند.
خواهران معروف RTL که مجموعه ای از شبکه های رادیویی و تلویزیونی و استودیوهای فیلم سازی هستند، متعلّق به این غول رسانه ای اروپایی، آمریکایی هستند. برتلزمان همچنین انتشارات «رندوم هاوس» را در اختیار دارد که یکی از بزرگ ترین مؤسّسه های انتشاراتی جهان قلمداد می شود و سالانه میلیون ها جلد کتاب در سراسر جهان منتشر می کند. موج امپریالیسم رسانه ای در اوّلین خیزش خود، حوزه کشورهای عربی و آمریکای شمالی را درنوردید. رقابت شدیدی میان شرکت برتلزمان و دیگر شرکت های آمریکایی وجود دارد؛ امّا از آنجا که تمامی آنها در جهت اهداف اقتصادی و سرمایه داری آمریکایی گام برمی دارند، در یک پروسه کاری قرار می گیرند و تشابه کاری دارند.
رسانه های تحت مالکیّت شرکت برتلزمان در اروپا و آمریکا عبارتند از:
در آلمان
ـ روزنامه: «فاینشنال تایمز دویچلند»، «ساخسیچه سایتونگ».
ـ مجلّه: «آرت بریگیته»، «کپیتال»، «اشترن»، «اسن. اند.ترینکن»، «پی.ام»، «اشخونرووخن».
ـ رادیو: «ار.تی.ال برلین»، «رادیو هامبورگ».
ـ تلویزیون: تلویزیون «آر.تی.ال»، «وی.او.ایکس».
در فرانسه
ـ مجلّه: «فمی اکچول»، «گالا»، «پریما»، «تله لویسرس».
ـ رادیو: «فانررادیو»، «ار.تی.ال»، «آر.تی.ال ـ۲».
ـ تلویزیون: «ام ـ۶».
در لهستان
ـ مجلّه: «کلادیا»، «ناج»، «نشنال جئوگرافیک».
در ایتالیا
ـ مجلّه: «فوکوس».
در روسیه
ـ مجلّه: «کئو».
در اسپانیا
ـ مجلّه: «میا»، «مای انیترزانتی».
در استرالیا
ـ مجلّه: «نیوز» (۳/۵۶ درصد)، «تی.وی.تایم» (۳/۵۶ درصد).
در بلژیک
ـ رادیو: «بل.آر.تی.ال».
ـ تلویزیون: تلویزیون «آر.تی.ال»، «تی.وی.وان».
در هلند
ـ رادیو: «یورین.اف».
ـ تلویزیون: تلویزیون «آر.تی.ال ـ۴»، «آر.تی.ال ـ۵»، «آر.تی.ال ـ۷».
در انگلستان
ـ تلویزیون: «فایو».
در مجارستان
ـ تلویزیون: «آر.تی.ال کلاب».
در آمریکا
ـ شبکه: «بی.ام.جی»، انتشارات «رندوم هاوس».

۶ـ جنرال الکتریک:
ـ نام اختصاری در بازار بورس نیویورک: GE
ـ سال تأسیس: ۱۸۷۹ م.
ـ محلّ استقرار: «فیرفیلد»، «کانکتیکات»، آمریکا
ـ زمینه فعّالیت: چندین شرکت با فعّالیت های مختلف
ـ محصولات: موتورهای جت، برق، وسایل سرگرمی، امور مالی، کامپیوتری و ماشین آلات صنعتی
ـ وب سایت: www.ge.com
جنرال الکتریک از قدیمی ترین شرکت های بزرگ آمریکاست که سابقه آن حتّی به پیش از اختراع رادیو و تلویزیون می رسد. جنرال الکتریک در اوایل سال ۲۰۰۱ م. بخش هایی از شبکه های تلویزیونی خود را با بخش هایی از شرکت عظیم «مایکروسافت» ادغام کرد و نظارت و سرپرستی آنها را به عهده گرفت و همچنین به تازگی با شرکت رسانه ای «ویوندی یونیورسال» صاحب شرکت فیلم سازی مشهور یونیورسال به توافق رسیده است تا با بخش های بزرگی از این شرکت عظیم فرانسوی که از سه سال پیش دچار مشکلات مالی فراوان شده است، ادغام شود. با چنین اتّفاقی، غول رسانه ای جدیدی هم تراز «ای.او.ال»، تایم وارنر و نیوزکورپوریشن ایجاد می شود. این شرکت مالک شبکه های «NBC» و «CNBC» است.
این شرکت در انتخابات سال ۲۰۰۰ م. ۱/۱ میلیون دلار به ستاد تبلیغاتی جرج بوش کمک کرد.
جنرال الکتریک از هفت زمینه کاری متفاوت تشکیل شده که عبارتند از:
ـ مالی و بازرگانی، نظیر وام، لیزینگ، برنامه های مالی و بیمه های تجاری.
ـ صنعتی، نظیر محصولات برقی و صنعتی، لوازم خانگی بزرگ، سیستم های اتوماسیون.
ـ کارخانجات پلاستیک سازی، محصولات سیلیکونی و کوارتزی، فنّاوری سنسورها.
ـ مالی، نظیر خدمات اعتباری، کارت های بانکی، بیمه های اعتباری.
ـ بهداشت؛ پارادایم نوین در مراقبت از بیماران.
ـ بین المللی، شبکه خبری و اطّلاع رسانی و تفریحی.
ـ زیربنایی، نظیر موتورهای هواپیما، گاز، نفت، انرژی، فناوری و خدمات فرآیندهای ریلی و ساخت توربین ها.
رسانه های تحت مالکیّت شرکت جنرال الکتریک در آمریکا عبارتند از:
شبکه های تلویزیونی «سی.ان.بی.سی» و «ان.بی.سی. یونیورسال» که شامل شبکه ها، شرکت های فیلم سازی، ایستگاه های تلویزیونی، کانال های کابلی مخصوص سرگرمی، محصولات تلویزیونی و بازی های ورزشی است.
از آنجا که تمامی پست های اجرایی و مهم در شبکه ها و رسانه های متعلّق به این غول های رسانه ای در اختیار صهیونیست ها است، تسلّط صهیونیست ها بر رسانه های جمعی آمریکا، مهم ترین حقیقت زندگی، نه فقط در آمریکا، بلکه در سراسر جهان است.
تسلّط صهیونیست ها بر رسانه ها به شکل نامحسوسی تعیین کننده سیاست خارجی ایالات متّحده است. صهیونیست ها با در اختیار داشتن کنترل رسانه ها، در واقع کنترل روح و ذهن کودکان آمریکایی را که سازنده آتیه این کشور هستند، در دست دارند.
آنها همجنس بازی را شیوه ای طبیعی و قابل قبول در زندگی آمریکا جلوه داده اند. در واقع یکی از عواقبی که تسلّط صهیونیست ها بر رسانه ها در آمریکا به دنبال داشته، حسّ گناهکار بودن و نفرت از خود در میان سفیدپوستان آمریکایی است تا حدّی که خواهان مرگ و نابودی نسل خود هستند! در راه مبارزه با این جریان که به زندگی مردم چنگ انداخته و زهر مهلک خود را بر روح و ذهن آنها فرو می ریزند، نباید از چیزی ترسید.
حقیقت این است که اگر ما او را نابود نکنیم، مسلّماً او ما و نسل ما را نابود خواهد کرد.

انتهای پیام

http://alirezay75.blogfa.com/post-167.aspx