مارس 21, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

گزارش 15 روزه فعالیت های شهرداری میامی

 نوبت شما به نقل ار سایت” میامی جوان “نوشت:

مهندس علی رضا سالار گزارش فعالیت های 15 روزه شهرداری را بعد از تصدی گری در این سمت خبر داد.مهندس علی رضا سالار برنامه هایی را که بعد از تصدی گری شهرداری میامی بدست گرفته را اینگونه بیان کرد:نوبت

ما در اولین گام اجرای پروژه لکه گیری خیابانها را که مردم 3سال با آن مواجه اند را شروع کرده ایم و امیدواریم اگر فصل سرما اجازه دهد بتوانیم کل خیابان هارا لکه گیری کنیم.و شایان ذکر است نقشه برداری کوچه شهید نوروزپور را شروع کرده ایم و  در برنامه داریم این خیابان را برای ورود گردشگر از بافت قدیم به میامی و بازدید از اماکن قدیمی شهر از جمله کاروانسرا،مسجدآقایان توسعه دهیم.

وی در ادامه افزود:مرمت و بازسازی کاروانسرای میامی را آغاز کرده ایم و در برنامه داریم در ایام تعطیلات نوروز این مکان را برای بازدید مسافران نوروزی آماده کنیم.

مهندس سالار گفت:تسطیح جاده سه چنار را شروع کرده ایم و در نظر داریم بلوار مهارت به سمت تفرجگاه سه چنار ادامه پیدا کند جدول کشی و درختکاری از دیگر برنامه های این بلوار است.

مهندس سالار دیگر برنامه های آینده خود را اینگونه توضیح داد:اجرای فاز اول کوهستان پارک و پارک آب مرجان از برنامه های آینده شهرداری برای رفاه هر چه بیشتر شهروندان می باشد.