دسامبر 1, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

فرهنگ بسیجی – الگوگیری از امام حسین (ع) برای ایستادگی در برابر باطل

نوبت شما به نقل از “باشگاه وبلاگ نویسان خراسان رضوی” نوشت:

????????????

هفته بسیج و ماه محرم تمام شد. تقارن هفته بسیج و دهه آخر ماه محرم فرصتی شد تا با نگاه به حرکت و قیام و ایستادگی امام حسین (ع) در برابر ظلم ، از ایشان الگو برداری کرده و نشان دهیم بسیج و فرهنگ بسیجی در امتدا عاشورا گام گذاشته است.

بسیج را باید لشکر بزرگ امروز انقلاب دانست و می دانیم که بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس با ‌دلاورمردی و دست خالی در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و نگذاشتند که یک وجب از خاک ملت عزیزمان به اشغال دشمنان درآید. تجهیزات و ملزومات جنگی، حتی عده ما با رژیم صدام اصلا قابل مقایسه نبود. تنها ایمان، دلدادگی آنها به خدا و الگوگیری از حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) توانست رزمندگان ما را به پیروزی برساند و اگر امروز امنیت و اقتدار را در کشور حس می کنیم و شاهد آن هستیم همه مدیون بچه های رزمنده، شهدا و جانبازان به ویژه خانواده هایشان علی الخصوص امام (ره) که فرماندهی ایشان فرماندهی بر دل ها بود؛ فرماندهی بود که در دنیا بی نظیر بود و توانستیم به این موفقیت ها برسیم.

  امروز نیز همین بسیجیان با تحصیل علم و ابتکارات توانسته‌اند بار‌دیگر در مقابل جنگ نرم و نفوذی دشمن بایستند و با اقتدار نام میهن را در ردیف کشورهای قدرتمند جهان بیاورند.

  موفقیت اخیر دانشمندان بسیجی نخبه و تمامی دست‌اندرکاران انرژی هسته‌ای و نیز قوای محکم نیروهای بسیجی و نظامی نمونه ای از این موفقیت هاست.

وظیفه هر بسیجی است که با الگوگرفتن از راه امام حسین(ع) و یارانش در فرهنگ و تبلیغ اسلام تلاش کنند.

 

انتهای پیام