اکتبر 3, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

جملات قصار امام خامنه ای در دیدار با فرماندهان بسیجی سراسر کشور

تنوبت شما به نقل از ” علمدار کمیل ” نوشت: رهبر انقلاب: بدانید بدون هیچ تردیدی آینده روشن و امیدبخش این کشور متعلق به شماس

110

رهبر انقلاب: بدانید بدون هیچ تردیدی آینده روشن و امیدبخش این کشور متعلق به شماست؛ شما خواهید توانست کشورتان را و ملت تا را به اوج افتخار برسید. برای این که بتوانید این وظایف بزرگ را انجام بدهید بایستی دین را، تقوا، را عفت را، پاکیزگی روحی را در میان خودتان هرچه بیشتر ترویج و تقویت کنید.

2

رهبر انقلاب: ملت ایران به همه ملت های دنیا احترام می گذارد. اما برخورد ملت ایران با متعرض، برخورد پشیمان کننده ای است و آن چنان سیلی ای خواهد زد که هرگز فراموش نخواهد کرد.

3

رهبر انقلاب: ما در زمینه تصمیم گیری های اقتصادی نقاط ضعفی داشتیم که این نقاط ضعف موجب شده است دشمن احساس کند می تواند رخنه ایجاد کند. تحریم و امثال آن برای ما فرصتی است که این نقاط ضعف را بشناسیم و آن ها را برطرف کنیم.

4

رهبر انقلاب: بنده بر حمایت از مسئولانی که اجرای کار بر عهده شان است اصرار دارم، بنده از دولت حمایت میکنم. از آن طرف اصرار دارم بر تثبیت حقوق ملت ایران از جمله مسئله حقوق هسته ای. ما البته در جزییات این مذاکرات مداخله نمی کنیم، یک خطوط قرمزی وجود دارد که موظفند این حدود را رعایت کنند.

 

رهبر انقلاب: رفتار یکایک شما جوان ها، شما عناصر پاک، شما دل های پاکیزه و روشن رفتار، با آحاد مردم که خیلی هایشان به معنای واقعی کلمه بسیجی اند، باید جوری باشد که بگویند: این ها پرورش یافتگان نظام اسلامی اند.

 

رهبر انقلاب: آن‌چه که برای نظام جمهوری اسلامی به عنوان یک تجربه دایمی در طول این ۳۵ سال وجود دارد این است که تنها عامل برطرف کردن مزاحمت دشمن عبارت است از اقتدار ملت و ایستادگی ملت؛ این تنها عاملی است که می تواند دشمن را عقب بزند.

 

رهبر انقلاب: استکبار قادر نیست نظامی مثل نظام جمهوری اسلامی ایران را تحمل کند، چون انقلاب در اعتراض به استکبار و عوامل استکبار در ایران به وجود آمد. استکبار نمی تواند تحمل کند؛ مگر وقتی که مایوس باشد؛ ملت ایران باید کاری کنند که این یاس در دشمن به وجود بیاید.

 

رهبر انقلاب: یکی از ویژگی های نظام استکباری خودبرتربینی است. مجموعه های استکباری وقتی خودشان را از بقیه انسان ها مجموعه خودشان را از بقیه مجموعه ها برتر دانستند، وقتی همه چیز را فرع بر خودشان دانستند، یک معادله غلط و خطرناکی در تعاملات جهانی به وجود می آید.

 

رهبر انقلاب: در هر جایی که صحنه زورآزمایی است در مقابل دشمن باید ایستاد، باید عزم شما بر عزم دشمن پیروز بشود، اراده شما بر اراده دشمن غالب باید بشود و می شود و این ممکن است. در عرصه هر گونه جهادی و کارزاری پشت کردن به دشمن و هزیمت کردن از نظر اسلام و قرآن ممنوع است.

 

رهبر انقلاب: از عوامل مولد روحیه و صبر در زینب کبرا سلام الله علیها و در دیگر اولیاءاللهی این است: دل را صادقانه به راه خدا سپردن.