آگوست 12, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

قالب شهادت امام سجاد علیه السلام

نوبت شما به نقل از وبلاگ “صالحون” نوشت:

خیلی وقته که دستم به طراحی قالب نرفته… حتی وقت نکردم قالب های قبلی صالحون رو دوباره بازنشر کنم ، خدا هیچکی رو درگیر مشکلات نکنه… البته در این که خداوند هیچ وقت بد بنده خودش رو نمیخواد رو قبول دارم ، شاید قسمت این طوره…

با توجه به فرارسیدن ایام شهادت حضرت امام سجاد(ع) تصمیم گرفتم تو این تعطیلی آخر هفته یک قالب هم که شده برای امام العارفین ، امام سجاد (ع) آماده کنم ان شاء الله آقاجان قبول کنن…

تقدیم :  

قالب شهادت امام سجاد علیه السلام  

مشاهده قالب شهادت امام سجاد علیه السلام در قالب :

کــد (کلیک کنید)    ***   تصویـر (کلیک کنید)

دریافت قالب شهادت امام سجاد علیه السلام در قالب یک فایل فشرده با کلیک روی تصویر زیر

قالب شهادت امام سجاد علیه السلام

مطالعه بفرمائید:

محمدبن حسن بن عمار می گوید: یک روز در مدینه خدمت علی بن جعفر عموی گرامی امام رضا(ع) نشسته بودم. در همین هنگام امام جواد(ع) هم وارد شد. دیدم که علی بن جعفر با سرعت از جا بلند شد و بدون کفش و عبا به استقبال امام جواد(ع) رفت و دستش را بوسید و به او احترام زیادی گذاشت.
امام جواد(ع) به او فرمود: «ای عمو! خدا رحمتت کند؛ بنشین» علی بن جعفر گفت: آقای من! چطور بنشینم و شما ایستاده باشی؟
وقتی علی بن جعفر به جای خود برگشت، اصحابش او را سرزنش کردند و گفتند: شما عموی پدر او هستید و با او این طور رفتار می کنید؟
علی بن جعفر دست به محاسن سفیدش گرفت و گفت: «ساکت باشید؛ اگر خدای عزوجل این ریش سفید را سزاوار امامت ندانست اما این کودک را سزاوار دانست و چنین مقامی به او عطا کرد، چرا من فضیلت او را انکار کنم؟ پناه بر خدا از سخن شما. من بنده او هستم.. (کافی، ج۲، الاشاره والنص علی ابن جعفرالثانی(ع)، ح۱۲)

 

انتهای پیام