سپتامبر 25, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

گام بعدی مذاکرات – طنز 30 یا 30

نوبت شما به نقل از وبلاگ “معبر سایبری فندرسک” نوشت:

بدلیل اینکه 5 آذر سالروز تولدم هست گفتم یه مطلب طنز بنویسم.

بریم خدارو شکر کنیم این توافقنامه ژنو تازه گام اولش بوده. خدا بخیر بگذرونه گام های بعدی رو. به احتمال زیاد در گام بعدی ایران موظف خواهد بود تا تمام فعالیت های والیبال خودش رو معوق کنه به دلیل باخت تیم ملی والیبال آمریکا در برابر ایران. طی این توافقنامه ایران می بایست تمام تمرینات تیم ملی والیبال بزرگسالان خود را متوقف نموده و از تربیت بازیکنان زیر 20 سال تا بالای 5 سال خود، تا شش ماه آینده خودداری نماید. ایران موظف خواهد بود تا حمید استیلی را بخاطر زدن گل به تیم ملی آمریکا در بازی های جام جهانی، به پلیس اینترپل تحویل دهد و مهدی مهدوی کیا را که بخاطر زدن گل به آمریکا از خدمت معاف شده بود را به خدمت سربازی بفرستد.


همچنین ایران موظف خواهد بود تمام فعالیت های هوا و فضای خود از قبیل پرتاب ماهواره های امید و خسرو و نادر و حمیــــــــــــد(تبرکه) به فضا خودداری نماید. و نیز ایران موظف خواهد بود پهپاد های جاسوسی شکار شده آمریکا را هرچه سریعتر به این کشور برگرداند و تمام اطلاعات ریکاوری شده آنرا حذف نموده و از این پهپاد ها معذرت خواهی نماید. در پی آن آمریکا متعهد خواهد بود تا یک شعبه هالیوود در ایران راه اندازی نموده و ساخت اکانت یاهو را برای ایران باز نماید.

گام بعدی مذاکرات - طنز 30 یا 30
پ,ن: بنده نه طرفدار آقای احمدی نژادم نه منکر آقای روحانی. بنده فقط و فقط خطم خط ولایت فقیه هست و هرکسی که از این خط خارج شود بهش انتقاد می کنم. نکته جالب اینجاست که تا دیروز دوستان چپی مدام پی انتقاد از دولت احمدی نژاد بودن و تا اتفاقی میفتاد حسابی انتقاد های تند می کردند. حالا تا یکی از آقای روحانی انتقاد منصفانه می کنه میخوان دارش بزنن. در صورتی که خود آقای روحانی بارها و بارها گفته انتقاد کنید. حتی تو مدارس به دانش آموزان انتقاد کردن درست رو یاد بدید. حالا نمیدونم این طرفداراش واقعاً طرفدارش هستن یا میخوان آبروی آقای روحانی رو ببرن؟

انتهای پیام