اجتماع بزرگ بسیجیان میامی

نوبت شما به نقل از وبلاگ “سیمای میامی” نوشت:

دست توانای بسیج یاور انقلاب اسلامی است این مطلب را فرمانده پدافند هوایی 10 محرم درتجمع بسیجیان شهرستان میامی گفت ودرادامه تاکید کرد:
بسیجیان فرهنگ ومسیری که آقا امیر المومنین وسید الشهدا ترسیم کردند را دنبال کردند همان مسیری که در نیم روز خون جوشان عاشورا امام حسین علیها لسلام ویارانش در مقابل دد منشان و دیود سییرتان یزیدی ایستادگی کردند.

میامی

سردار عبدالرحیم ابراهیمی در ادامه افزود:هفته بسیج بهانه ای است تا از خدمات ،زحمات، فداکاری ها ، از خود گذشتگی ها و ایثارگری های بسیجیان مخلص که در طول انقلاب درخشیدند تجلیل کنیم. دست توانای بسیج در تمام دوره های انقلاب با مشکلات دست وپنجه نرم می کرده، قبل از شروع جنگ در ناارامی های داخلی سراسر کشور ،در حماسه ی دفاع مقدس و مقابله توطئه ها و تر فند های دشمن فداکاریهای بسیجیان به چشم می خورد و در تمام این دوره ها بسیج خوب درخشیده است.

وی به دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود:بسیجیان در زمان جنگ شجاعت و شهامتی به یاد ماندنی از خود نشان دادند. بسیجیان فرهنگ ومسیری که آقا امیر المومنین وسید الشهدا ترسیم کردند را دنبال کردند همان مسیری که در نیم روز خون جوشان عاشورا امام حسین علیه لسلام ویارانش در مقابل دد منشان و دیود سییرتان یزیدی ایستادگی کردند، ما قبول داریم که هیچ روزی همچون عاشورا و هیچ زمینی مانند کربلا نیست اما رزمندگان و شهدای ما مسیر امام حسین را خوب شناختنند و ادامه دادند. و در برابر دیو سیرتان زمان خود ایستادگی کردند.
وی ادامه داد:اگر بخواهیم از اول انقلاب تا کنون مروری داشته باشیم هرزمانی که نظام ما دچار مشکل شده و دشمنان توطئه ای چیدند توسط همین نهاد مقدس مرتفع شده و امام در اواخر عمر ومقام معظم رهبری در تمام فرمایشات انقدری که از این نظام مقدس یاد می کنند از هیچ نهادی در جمهوری اسلامی انجام نشده ما به این بسیجیان افتخار می کنیم بسیج یک کلمه عام از تمام اقشار است و به یک قشر خاص نیست همه عزیزان در این نهاد حضور دارند و در همه جا فعالیت چشم گیر داشته اند و تا زمانی از حنجره ما کلمه الله اکبر بیرون اید دشمن در برابر ما صف ارایی دارد.

سردار عبدالرحیم ابراهیمی گفت: هم اکنون نیز با دشمن درگیریم و در جهت امنیت و پایداری لازم است تمام مسئولین به بسیج عنایت داشته باشند و بدانید جبران بی توجهی به بسیج سخت است وباید با تمام توان جهت پویایی این نهاد مقدس دقت و توجه کردزیرا بسیج است که در تمام عرصه ها حضور دارد و هراس دشمن از روحیه شهادت طلبی بسیجیان است.

وی به جنگ نرم دشمن اشاره کرد و عنوان کرد:دشمن اکنون جنگ نرم را دنبال می کند و باترفندهای پیچیده و جنگ روانی کارهایی سعی در انحراف جوانان غیرتمند ایران اسلامی دارد و باید توجه کنیم و دشمن و ابزار آن را بشناسیم زیرا دشمن اعتقادات ما را هدف گرفته و از جوان ما یک روحیه رکود وسستی می خواهد واین خطرناکترین ترفند دشمن است و حضور فعال در بسیج پادزهری در برابر ترفند های دشمن است
بسیجیان شهرستان میامی باتجمع درمیدان امام رضا(ع)میامی باقتداروعبورازمسیرخیابان امام ضا(ع)تاحسنییه امادگی خودرابه نمایش گذاشتند .

گزارش تصویری:

نویسند

انتهای پیام

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *