خاطره ای از سردار رشید اسلام شهید تهرانی مقدم

نوبت شما به نقل از “افسران جوان جنگ نرم” نوشت:

شهید تهرانی مقدم

بسم الله الرحمن الرحیم

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُم ،اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن…

با آرزوی قبولی عزاداری های همه دوستان

به یاد دوست و برادری که همنشینی با او و خاطر او یادآور روزهای پرافتخار دفاع از دین و میهن بود و هست.

صبحگاهی بعد از نماز جماعت صبح دستم را گرفت و خاطره ای را ذکر کرد که برای ما چراغ راهی است که گذشته ما را معنی و آینده ما را تضمین خواهد نمود.
او گفت، در روسیه برای دریافت موشکی دقیق و انحصاری به ژنرال های روسی رجوع کردم. موشکی که در برد سیصد کیلومتر خطایی در حد حداکثر ۲۵ متر داشت. پاسخ ژنرال روسی منفی بود و دلیل آن را هم کپی برداری از آن توسط ایران ذکر می کرد. به او قول دادم این کار را نکنیم، اما او خندید و مجددا’ پاسخ منفی داد. در جواب او گفتم ما آن را خواهیم ساخت و ایشان با خنده مرا بدرقه کرد.
در بازگشت هرچه تلاش کردم با مشکل مواجه شدم و راهی نیافتم الا اینکه به درگاه ثامن الحجج علیه السلام پناه ببرم.
سه روز در مشهد مقدس به حرم حضرت رضا علیه السلام می رفتم و بعد از نماز و زیارت، ضمن توسل تامل و فکر می کردم و روز سوم به ناگاه پاسخ مشکلات خویش را یافتم و بعد از تشکر و زیارت مجدد سریع به هتل برگشتم و در دفترچه نقاشی دخترم طرح ذهنی ام را به تصویر کشیدم و در بازگشت از مشهد و بازطراحی کار، موفقیت به عنایت امام رضا علیه السلام حاصل شد.
شب با وعده قبلی منزل ما آمد و فیلم توفیق موشک ایرانی با مشخصات دقیقتر از موشک روسی را به بنده نشان داد، موشکی که بعدا’ با نام فاتح ۱۱۰ رونمایی شد.

روحش شاد و راهش پررهرو باد

 

انتهای پیام

درباره

کلیک کنید

بیت کوین در آینده و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده

محققان دانشگاهی در دانشگاه تگزاس حداقل نیمی از افزایش بیت کوین را به قیمت پائین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *