ژانویه 29, 2023

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

ما نیاز به رفراندوم نداریم

نوبت شما به نقل از وبلاگ (خورشید عالمتاب): مردم هر سال همچنان مشت های گره کرده خود را به دشمن نشان می دهند تا نشان دهند که یک ذره از حمایت خود از این آرمان ها کم نشده است. این یک رفراندوم واقعی است. چه کسی می تواند این رفراندوم را تکذیب کند؟

Imam_Khomeini_Islamic_Revolution__of_Iran_09

مقدمه: این مطلب را از آن جهت نوشتم که هر از گاهی از زبان برخی که جهت گوش هایشان به سمت هاتبرد و نیل ست است زمزمه هایی به گوش می رسد مبنی بر لزوم برگزاری رفراندوم در ایران اسلامی. و پیشبینی می کنم این موضوع در انتخابات آتی ریاست جمهوری به سبب اوج گیری برخی تنش ها و ایجاد شبهه عدم رضایت مردم از نظام جمهوری اسلامی، دوباره مطرح شود.
22 بهمن تجلی یک رفراندوم واقعی است و بهانه رفراندوم یک عوام فریبی آشکار است.
در حالی گروه های مخالف و اپوزیسیون دم از لزوم برگزاری رفراندوم می زنند که در ایران اسلامی هر سال مردم غیور و وطن پرست و ولایت مدار و مسلمان ایران زمین در یک رفراندوم آشکار در روز 22 بهمن و روز قدس با یک حضور خیره کننده از نظام جمهوری اسلامی و آرمان های امام خمینی که همان حمایت از مظلومان فلسطینی و اعتراض به ظلم فاسقان و خونخواران و تجاوزکاران و

مستکبران عالم است، حمایت کرده و هر سال همچنان مشت های گره کرده خود را به دشمن نشان می دهند تا نشان دهند که یک ذره از حمایت خود از این آرمان ها کم نشده است. این یک رفراندوم واقعی است. چه کسی می تواند این رفراندوم را تکذیب کند؟ من در سال 57 متولد نشده ام. و اصلا سنم به انقلاب قد نمی دهد. اما هر سال می روم و در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می کنم تا راه خمینی را ادامه بدهم. من نه تنها از خمینی حمایت می کنم بلکه یقین دارم در این راه پیمایی های هر ساله خاری هستم در چشم دشمن. اگر برخی مرا نمی بینند ولی دشمن آمریکا و اسرائیل خیلی خوب مشت های گره کرده من را رصد می کنند. آمریکا و اسرائیل روی مشت من تمرکز کرده اند و منتظرند تا این مشت وا شود و دیگر از جمهوری اسلامی و ولایت فقیه حمایت نکند. اما کور خوانده اند. این مشت دشمن کش وا شدنی نیست. من هر سال که میگذرد این مشت را سفت تر می کنم. من هر سال در این رفراندوم به جمهوری اسلامی آری می گویم. پس برای چه رفراندوم برگزار شود؟

 

http://majidfazilat.ir/index.php/component/content/article/34-1391-02-14-05-40-29/77-1391-11-13-19-27-54