نوامبر 30, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

شیوه کثیف وهابیون برای تمسخر شیعیان

نوبت شما به نقل از وبلاگ “ سید ما مولای ما دعا کن برای ما ” نوشت:پیروان فرقه انحرافی و ساختگی وهابیت که از پوچ بودن اندیشه های خود رنج می برند و می دانند که توان مقابله فکری و منطقی به مذهب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را ندارند، با هدف تخریب تشیع به تمسخر روی می آورند و متوسل می شوند.

31200_K2S0GJFV_pic

 

نوبت شما به نقل از وبلاگ “ سید ما مولای ما دعا کن برای ما ” نوشت:

به گزارش شیعه آنلاین، پیروان فرقه انحرافی و ساختگی وهابیت که از پوچ بودن اندیشه های خود رنج می برند و می دانند که توان مقابله فکری و منطقی به مذهب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را ندارند، با هدف تخریب تشیع به تمسخر روی می آورند و متوسل می شوند.

در جدید ترین شیوه غیر اخلاقی و کثیف وهابیون برای تمسخر شیعیان، آنان به سجده کردن شیعیان بر روی مهر گیر داده و این مسأله را مورد تمسخر قرار داده اند.

گفتنی است پیروان این فرقه انحرافی و ساختگی، طی چند روز اخیر با هدف تخریب تشیع، این تصویر را به طور گسترده در فضای مجازی جهان عرب منتشر کرده اند.

نکته تعجب برانگیز این است که گاهی سایت ها و رسانه های شیعی که فتواهای مسخره و مضحکی که توسط مفتی های وهابی صادر می شود را منتشر می کنند، موجب خشم آنان می شود و نشر آن را تمسخر تلقی می کنند در حالی که آنان با تمسخر اعتقادات شیعیان، انتظار دارند پیروان اهل بیت علیهم السلام سکوت کنند!

انتهاي پيام.