نوامبر 30, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

اعلان برائت از مشرکین در جبهه مجازی

وبت شما به نقل از وبلاگ “مقتدر مظلوم” نوشت: با بیداری اسلامی در منطقه و احساس خطر مشرکین و جنایتکاران در مورد این مسئله که باعث شده است تا در میان مسلمانان به هر شیوه ی ممکن ، تفرقه ایجاد کنند ؛ ما طرفداران حزب الله از هر طریق ممکن ، با این نوع تفرقه ها با استفاده از ابزار : برائت ، ایمان ، توكّل ، بصیرت و تدبیر مقابله می کنیم و تا آخر ایستاده ایم . .

مشکرین

امام خمینی رحمة الله علیه در بیانیه برائت از مشرکین خطاب به حجاج بیت الله الحرام تصریح کردند:

ما باید با فریادها و دعوتها و تظلم ها و افشاگری ها و اجتماعات زنده و کوبنده در مجمع مسلمین در مکه مکرمه، بتها را بشکنیم و شیاطین را که در رأس آنها شیطان بزرگ است رمی کنیم و طرد نماییم تا حجِّ خلیل اللّه و حبیب اللّه و ولی اللّه ـ مهدی عزیز ـ را بجا آورده باشیم والا در حق ما گفته می شود: «ما اَکْثَرَ الضّجیجُ وَ اَقَلَّ الْحَجیج» ؛

مفهوم برائت از نظر امام (ره) این بوده است : «توطئه های جهانخواران راست وچپ،به ویژه آمریکای چپاولگر و متجاوز و اسرائیل جنایتکار را به گوش جهانیان رساندن و یا با برشماریِ جنایات این جانیان، از جهانیان استمداد جستن و برای قطع ایادی آنان و اصلاح حال مسلمانان به خدا ملتجی شدن.»

ما افسران جنگ نرم  که در جبهه فضای مجازی فعالیت می کنیم ، بر خود واجب می دانیم که در این سنگر ، تنفر خود را نسبت به شیاطین بزرگ و مشرکین جهان به ویژه آمریکا و اسرائیل اعلام کنیم و از آنها بیزاری و دوری جوییم .

به گفته مقام معظم رهبری ؛ يك روزى فقط ملت ايران بود كه بيدار شده بود و شعار «مرگ بر آمريكا» ميداد؛ امروز در سرتاسر جهان – دنياى اسلام، در هر جایی که تظاهراتی برپا می شود ، مردم علیه این مشرکین و جنایتکاران شعار می دهند و پرچمشان را به آتش می کشند.

با بیداری اسلامی در منطقه و احساس خطر مشرکین و جنایتکاران در مورد این مسئله که باعث شده است تا در میان مسلمانان به هر شیوه ی ممکن ، تفرقه ایجاد کنند ؛ ما طرفداران حزب الله از هر طریق ممکن ، با این نوع تفرقه ها با استفاده از ابزار : برائت ، ایمان ، توكّل ، بصیرت و تدبیر مقابله می کنیم و تا آخر ایستاده ایم . . .

در این برائت نیز ما باید ابتدا ، در میان خود اتحادی عظیم داشته باشیم و با اتحاد خود به مقابله با مشرکین بپردازیم . . .

همچنین ترور ناجوانمردانه دانشمندان هسته ای را که به دستور لانه شیطانی جهان ، یعنی آمریکا و دیگر جنایتکاران همدست او بوده است را محکوم می کنیم .

ما در سایه ی عنایات و توجهات امام زمان عجل الله و با توجه به دستورات ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای در این مسیر استوار هستیم تا زمینه ظهور آخرین منجی عالم بشریت را فراهم سازیم.