آگوست 16, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

آقای هاشمی! به امام (ره) ظلم نکنید

نوبت شما به نقل از وبلاگ “افاضات عقل کلّ” نوشت: آقای هاشمی اخیرا گفته است « امام (ره) موافق حذف شعار مرگ بر آمریکا بودند.» و بعد تاکید کرده است که در کل با شعار مرگ دادن و حرف های تند مخالف است.

85

آقای هاشمی اخیرا گفته است « امام (ره) موافق حذف شعار مرگ بر آمریکا بودند.» و بعد تاکید کرده است که در کل با شعار مرگ دادن و حرف های تند مخالف است.

آقای هاشمی حق دارد با شعار مرگ بر آمریکا مخالف باشد و بخواهد آن را از زبان امام (ره) بیان کند. مگر آمریکا چه هیزم تری به او فروخته که از آمریکا متنفر باشد.

آیا فرزند هاشمی در هواپیمای مسافربری بر فراز آب های نیلگون خلیج فارس توسط ناو آمریکایی مورد هدف قرار گرفته است که از آمریکا منزجر باشد؟ آیا جگرگوشه اش در 8 سال دفاع مقدس در زیر تانک های آمریکایی تکه تکه شده است تا از آمریکا بدش بیاید؟ آیا همسرش در غم مفقودالاثر بودن فرزندش خون دل خورده است و چشم به در مانده تا با شعار مرگ بر آمریکا بخواهد اندکی غمش را تسکین دهد؟

نه! هاشمی از آمریکا صدمه ای ندیده است تا بر ضدش شعار دهد. تازه لندن که رفیق فابریک واشنگتن است همیشه ملجا و ماوای فرزندان هاشمی بوده است و فائزه حتما از بازارهای لندن چه ها که برای پدر تعریف نکرده است و مهدی هم اگر به دروغ سنج وصلش نکرده بودند هنوز هم در لندن خوش می گذراند. حال می گویید هاشمی چرا باید این گونه سخن بگوید؟ شاید او در شکنجه های ساواک و رژیم پهلوی نقشی برای آمریکا قائل نیست که اینگونه سخن می گوید. 

اما سوال اینجاست که اگر هاشمی اینقدر از شعار مرگ دادن متنفر است چرا در روزهای پر آشوب سال 88 که شعار مرگ را بر ضد اصل ولایت فقیه سر می دادند اعلام انزجار نکرد و تازه به نفع آنها خطبه خوانی کرد؟ چطور از شعار دادن بر ضد اصل مترقی ولایت فقیه که بزرگترین یادگار امام راحل عظیم الشان بود ناراحت نشد و به صحنه نیامد؟

آقای هاشمی! شما چند وقتی است که حرف هایی می زنید که به جای اینکه دل یاران انقلاب را شاد کند دل دشمن را شاد می کند ،یک روز از سر جنگ نداشتن با اسرائیل سخن می گویید؛ یک روز با حرف های نسنجیده ؛محور مقاومت را تضعیف می کنید و  روزی دیگر سخنی را به امام (ره) نسبت می دهید که اگر در کل صحیفه ی امام بگردید هیچ جمله ای مبنی بر تایید حرف شما وجود ندارد و بلکه برعکس همه گفتار امام در صحیفه در تضاد با حرف شماست و این بزرگترین ظلم به امام (ره) است .

چه ظلمی از این بالاتر که حرف امام را تحریف می کنید و سخنی را که امام نفرموده است به او نسبت می دهید.لذا توصیه می کنم که این روزها اگر فرصت کردید سری به یک پزشک متبحر بزنید، قصد جسارت ندارم اما پزشکان می گویند انسان اگر پا به سن گذاشت و حرف هایی زد که از او انتظار شنیدن چنین حرف هایی را ندارید ممکن است سلامتی اش مورد خطر قرار گرفته باشد.

اگر امام (ره) اکنون در بین ما بود مسلما به خود جرات نمی دادید اینگونه سخن بگویید ؛ لذا اکنون که آن عزیز سفر کرده در بین ما نیست تا از آرمان هایش دفاع نماید و فرزندان جسمانی امام (ره) نیز یا ساکتند یا نیستند تا از امام (ره) دفاع نمایند ، فرزندان معنوی امام (ره) که نمرده اند! آنها هنوز زنده اند و اجازه نخواهند داد آرمان های خمینی کبیر (ره) مصادره شود و مورد تحریف قرار بگیرد.

آقای هاشمی! فرزندان معنوی امام (ره) در سراسر جهان به گونه ای آرمان ها و اهداف امام در عمق جانشان نشسته است و از آن جانانه دفاع می نمایند که حتی بسیاری از آنها که خود را یار غار امام می دانند به گردشان هم نمی رسند. به قول سید شهیدان اهل قلم « علم خمینی (ره) بر زمین نمی ماند مگر ما مرده ایم»

انتهای پیام