نوامبر 28, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

دقت کنید که پا روی حرف امام خمینی نگذارید

 نوبت شما به نقل از وبلاگ “  سرباز کوچک رهبر  ” نوشت:   ای کاش سفر روحانی به نیویورک در هفته دفاع مقدس نبود، آخه احساس می کنم شهدا راضی نیستند

ای کاش سفر روحانی به نیویورک در هفته دفاع مقدس نبود، آخه احساس می کنم شهدا راضی نیستند با همان گرگی که پیرجماران او را وصف کرد، وارد مذاکره شویم، به کشورش برویم و پای سفرش بشیم و گاهی هم خنده هایی از سر سازش از ما سر بزند.

البته سخنرانی کوبنده رئیس جمهور دل همه دلسوزان انقلاب را شاد کرد اما در همین شادی بودیم که تماس تلفنی رئیس جمهور و اوباما در دقیقه ۹۰ ما را در همان دلواپسی های گذشته قرار داد.

 

تماسی که هنوز معلوم نیست از سوی چه کسی صورت گرفته است، خدا کند مقاومت ما شکسته نشده باشد و این تماس از سوی کاخ سفید باشد!

 

ای کاش با این تماس ها و خنده ها دل شهدا را خون نکرده باشیم و فراموش نکنیم این آمریکا همان دشمنی خونین و جنایتکاری است که مشکلات و بلاهای بسیاری را بر سر ما آورده است .

 

فراموش نکرده باشیم این همان آمریکایی است که عکس پیامبر ما را به تمسخر گرفتند، با اعتقادات ما بازی کردند، تهاجم فرهنگی را بر جوانان ما تحمیل کردند، احمدی روشن ها را به شهادت رساندند، فتنه ۸۸ را به پا کردند و ….

 

البته آنچه که تاکنون شنیده ایم، این است که همان هایی که در فتنه ۸۸ می خواستند راه پای آمریکا را به ایران باز کنند و  خون به دل عزیزمان کردند، همان ها باعث فشار به روحانی برای تماس با اوباما شده اند.

 

خدا عاقبتمان را بخیر کند …