نوامبر 30, 2022

نوبت شما

باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان

کدام ایران خوب است؟!!

نوبت شما به نقل از وبلاگ “شهیدان لاله های سرخ انقلابند” نوشت: آیا یک ایران متحد و یک پارچه که همه ی مردم آن دست در دست هم داده اند ، خوب است یا یک ایرانی که نفاق و بدبینی سراسر وجود آن را فرا گرفته است؟؟؟؟

ای دوستان! چرا تا اتفاقی رخ می دهد و این دولت مرتکب اشتباهی می شود،این طور تند و گاه گستاخانه ، انتقاد می کنید؟؟

سلام.در این پست قصد دارم که از افرادی انتقاد کنم.کسانی که نظم کشور را به هم ریخته اند.کسانی که بی خود و بی جهت انتقاد می کنند؛والبته کسانی که چون صبح دولتشان دمیده است،خود را حق می نامند و دولت قبلی را باطل.دولت احمدی نژاد را خائن و دروغگو و بی اخلاق و …. می نامند و خودشان را جدای از هر بدی!(خداوند آگاه است می داند که چه کسی خائن است و چه کسی خادم)

اول از طرفداران دولت قبلی شروع می کنم که اصلا موافق این دولت نیستند؛البته روی سخنم فقط با بعضی از آن هاست:

ای دوستان! چرا تا اتفاقی رخ می دهد و این دولت مرتکب اشتباهی می شود،این طور تند و گاه گستاخانه ، انتقاد می کنید؟؟

بله،شما اصلا این دولت را قبول ندارید و نمی خواستید که در انتخابات رای بیاورد و لی اکثریت مردم نظر شما نداشتند و به آقای روحانی رای دادند.حالا که دیگر نمی شود کاری کرد.پس بهترین راه این است که از این دولت حمایت کنیم و صد البته به کارهای اشتباه آن ها هم انتقاد کنیم؛اما نه انتقادی که بوی نفرت و دشمنی می دهد….نه….انتقاد دوستانه بهترین انتقاد است.انتقاد تند و بی رحمانه سرانجام منجر به دشمنی می شود و نظم کشور را به هم می ریزد.

آیا یک ایران متحد و یک پارچه که همه ی مردم آن دست در دست هم داده اند ، خوب است یا یک ایرانی که نفاق و بدبینی سراسر وجود آن را فرا گرفته است؟؟؟؟

شاید بعضی از شما بگویید که از فلان شخص بدمان می آید و او چنین کاری کرده است.از شما سوالی دارم.آیا شما مطمئنید که آن شخص چنین کاری کرده باشد یا فقط از این و آن شنیده اید؟ و یا در بعضی از سایت های خبری نامعتبر و…. خوانده اید؟

شاید خیلی از کینه هایی که ما از بعض از سیاستمداران اصلاح طلب و …. داریم، به خاطر شنیده هایی باشند که هیچ واقعیتی ندارند و بعضی از افراد سودجو این شایعات را جهت تخریب شخصیت های سیاسی مورد نظر شان،رواج داده باشند.

در این که بعضی از افراد اصلاح طلب از سران فتنه 88 بودند، شکی نیست و قطعا ما با آن ها هیچ گونه نسبتی نداریم و حتی شرممان می آید که بگوییم آن ها هموطن ما هستند اما فقط بعضی از اصلاح طلبان…نه همۀ آن ها.

آیا درست است که به همۀ اصلاح طلبان به چشم منافق و خائن و فتنه گر و…نگاه کنیم؟

مگر همۀ ما ایرانی نیستیم؟اگر یک ایرانی واقعی باشیم، باید فقط منافع کشورمان برای مان مهم باشد نه منافع حزب و گروه دلخواه مان.

باید دست در دست هم دهیم و ایرانی را بسازیم که همیشه این شعر حکیم ابوالقاسم فردوسی ،گویای احوال کشورمان باشد:

نمانیم کین بوم ویران کنند                                                      همی غارت از شهر ایران کنند

نخوانند بر ما کسی آفرین                                                    چو ویران بود بوم ایران زمین

دریغ است ایران که ویران شود                                      کنام پلنگان و شیران شود

 

(انتقاد از گروه دوم در پست بعدی)

 

انتهای پیام