تماس تلفنی در دقیقه 90

2 دیدگاه‌

 1. سلام مهندس
  وب سایت ماله خودتونه و اختیارش را دارید
  من کسی نیستم فقط می دونم ما باید تا میدونم مردم را به واقعیت نزدیک کنیم ودر واقعیت از این دولت اعتدال نما مایوسشان کنیم
  مثلا وب سایت شما یک سایت پر بازدید است که یک جای عالی برای نوشتان واقیت
  راستی میگم این جشنواره خاطرات جبهه چی شد؟
  امروز میاد نتایج؟
  با تشکر یا علی

 2. به طور قطع آنچه که برای مردم قابل فهم است بی صداقتی و دروغ پردازی های مکرر دولت آمریکا طی سالیان متمادی بوده و یقینا مردم ایران به سخنان رئیس جمهور خود اعتماد می کنند.

  خبری روی خروجی خبرگزاری های داخلی و خارجی قرار گرفت که دنیا را شگفت زده کرد، و آن چیزی نبود جز خبر مکالمه دکتر حسن روحانی رئیس جمهور ایران و باراک اوباما رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا !
  خبری که از جمعه شب تیتر یک اکثر خبرگزاریها شده از این جهت شگفتی همگان را در بر داشت که رابطه ایران و آمریکا طی گذشت 34 سال از انقلاب اسلامی، همواره تاریک و سرد بوده است که از آرمانها و اعتقادات ملت بزرگ ایران اسلامی نشات می گیرد.
  آمریکا که همواره در پی ایجاد فتنه در جهان و بخصوص در منطقه خاورمیانه بوده است، همیشه برای ملت ایران نماد کفر و طاغوت بوده کما اینکه ظلم هایی که ایالات متحده در طول سی و چند سال گذشته بر ملت ایران روا داشته از جمله تهاجم اقتصادی فرهنگی وسیاسی سبب شده تا خاطره ناخوشایندی از شنیدن نام آمریکا در اذهان بسیاری از ایرانیان نقش بسته شود.
  با توجه به چنین ذهنیتی خبر گقت و گوی اوباما و روحانی با توجه به عدم تغییر هرگونه سیاست خصمانه از سوی دولتمردان آمریکا برای بسیاری از مردم شگفت انگیز بود.
  تنها پس از گذشت ساعاتی از ورود رئیس جمهور به فرودگاه مهرآباد روحانی اعلام کرد که اوباما برای این گفت و گوی تلفنی درخواست داده بود.
  درحالی که مشاور امنیت ملی آمریکا طی سخنانی اعلام کرد: تماس با اوباما به درخواست دکتر روحانی بوده است! و این پارادوکس در بین افکار عمومی پدید آمد که در نهایت ماهیت شکل گیری این گفت و گو از سوی چه کسی رقم خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *