مراتب تن فروشی

4 دیدگاه‌

 1. سلام. آدرس لينك «حضرت عشق جل جلاله» در بالاي نوشته رو اشتباه گذاشتيد. لطفا اصلاح بفرماييد. آدرس صحيح:
  http://balagi62.parsiblog.com/Posts/145/

 2. جناب شيپورچي. شما چرا آزادي را يكطرفه معني مي كنيد؟! آيا آزادي فقط براي زناني است كه به هر قصدي، مي خواهند عريان باشند؟ آيا ساير افراد جامعه آزادي نمي خواهند؟ شما كه معتقد هستيد زن ها حق دارند هر گونه بخواهند در جامعه ظاهر شوند و مردها را هر گونه بخواهند تحريك كنند، آيا آزادي مردان را تحت الشعاع قرار نداده ايد؟ آيا براي مردها هم اين آزادي را قائل هستيد كه هر گونه بخواهند نياز جنسي خود را ارضاء كنند؟ گذشته از اين، آزادي فكري و معنوي چه مي شود؟ پيشفرض شما در اين نظريه اي كه فرموده ايد،‌اين است كه انسان، همين بدن مادي است و خالي از معنويت و روح متعالي. انسان شناسي شما كه مبناي نظر شما در مورد حجاب است، اشتباه مي باشد. انساني كه داراي دو بعد روحاني و جسماني است، در هر دو بعد نياز به آزادي دارد و در اين آزادي، بايد حد تعادل رعايت شود و اينگونه نباشد كه انقدر به يك طرف ازادي بدهيم كه طرف ديگر از آزادي محروم شود. شما با اعطاي آزادي افراطي به جسم، آزادي روح را محدود و مخدوش نموده ايد.

 3. رضا شیپورچی گفت:

  یعنی به نظر شما کسی نمیتونه آزاد زندگی کنه؟!

  به اسم اسلام باید همه حجاب داشته باشن؟!
  چه کشوریه که آدم نتونه برای خودش آزادانه زندگی کنه؟!

  • نوبت شما گفت:

   حجاب حفاظت است نه محدودیت.. اسلام مانع آزادی نیست.. اگر هرچیزی نامحدود و بی قاعده و قانون باشه، جامعه مثل جنگل خواهد شد (هرچند در جنگل هم حیوانات طبق قوانین خاص خود عمل می کنند)
   حجاب اختصاص به اسلام ندارد.. همه ادیانی که از طرف خدا آمده، حجاب دارد منتها همه ادیان گذشته قبل از اسلام تحریف شدند وگرنه آنها هم حجاب داشتند.. تصاویر زنان کشیشان مسیحی یا خاخام های یهودی بسیار حجابشان بیشتر از ما مسلموناست..

   نکته مهم تر که شما و جامعه ما از آن فاغل شدند و همین باعث گمراهی فکری آنهاست، اینکه فرهنگ جامعه را خود ما آدم ها نمی توانیم تعیین کنیم، فرهنگ را باید خدا تعیین کند سبک زندگی اینکه چه بخوریم چه بپوشیم چطور زندگی کنیم همه و همه در اسلام آمده تا زندگی انسان همراه با سعادت باشد و به سمت صحیح پیش برود..
   چرا که هیچ انسانی غیر از نبی اکرم وائمه انسان کامل نیست.. پس ما عقل کل نیستیم که از همه نیازها و فطرت انسانی خود کاملاً آگاه باشیم.. عقل ناقص بشری کجا و دین برآمده از جانب پروردگار کجا؟!

   حتی اگر بی حجابی برای همه جامعه کاملاً عادی هم که بشود، باز غریزه ای به نام غریزه جنسی هست که فکر و اندیشه انسان را با قدرت زیادی که دارد، به سمت خود می کشد و تمایلات جنسی آخرش نیروی کار و فعالیت اجتماع رو ضعیف میکنه و اول از همه نیروی زن رو موجب میکنه و باعث حبس استعدادهاش میشه درست بر عکس اونچه که مخالفین حجاب میگن که حجاب موجب فلج شدن نیروی اجتماع هست..

   امیدوارم پاسخ منو بخونین..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *