محتوا تولیدی با موضوع حماسه اقتصادی و وقف

7 دیدگاه‌

 1. بسم الله الرحمن الرحیم
  جشنواره وبلاگ نویسی مقاومت متشکل است از تیم سایبری ماهنامه عطر ظهور فریدونکنار ، که تمامی کار اجرایی از تبلیغات تا ثبت نام را بر عهده دارند.
  جایزه ویژه:از بین تمامی عزیزانی که شرکت کرده اند به قید قرعه به یک نفرشان تبلت دیمو اهدا میگردد.
  قویم زمانی:

  ثبت نام تا تاریخ 12 بهمن 1392

  – دوره زمان بررسی و انتخاب آثار برتر بعد از اتمام مهلت ارسال آثار
  .- تاریخ برگزاری اختتامیه و اهدای جوایز متعاقبا از طریق وب سایت جشنواره اعلام خواهد شد
  ثبت نام:
  علاقه مندان جهت و شرکت در این جشنواره :
  1- نام ، نام خانوادگی و آدرس وبلاگ را به festivalresistance@chmail.ir بفرستید.
  2- نام ، نام خانوادگی و آدرس وبلاگ را به شماره 5000262099 ارسال فرمایید.
  اطلاعات بیشتر در:
  festivalresistance.blog.ir

 2. این حنجره این باغ صدا را نفروشید

  این پنجره این خاطره‌ها را نفروشید

  در شهر شما باری اگر عشق فروشی است

  هم غیرت آبادی ما را نفروشید
  انجمن فرزانگان کویر

 3. سلام
  خدا قوت
  http://pmvf.ir/post/471
  این مطلب را بی زحمت منتشر کنید

 4. حرف لر گفت:

  9دی هم افتخار آفرین است و هم درس آموز
  مهم ترین پیام 9دی را که همان ایستادگی ملت ایران بر سر آرمان های انقلاب اسلامی وجایگاه ولایت فقیه و قرار گرفتن تبعیت از ولایت فقیه در راس اهداف خود است .

  کد خبر: ۳۵۵تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۰۲

  به گزارش حرف لر نوشت:

  9دی

  انقلاب اسلامی ایران از روزهای نخستین پیروزی تا به امروز شاهد دشمنی های زیاد و گوناگون به سرکردگی آمریکا بوده است.

  دشمنان این انقلاب از روش‌های مختلفی را برای براندازی این انقلاب به کار برده اند و تاکنون ضربات سختی را بر پیکره انقلاب وارد کرده اند.

  انقلاب اسلامی ایران چون بر مبنای ارزش ها و معیارهای دین اسلام است مردم ایران اسلامی در هر زمان و شرایطی اگر احساس کنند خدشه ای به این انقلاب وارد می شود توسط هر فرد، حزب ، گروه و….در هر پست و مقامی باشند، ضربه محکمی به او می زنند و پاسخ آن را می دهند. تاکنون هوشیاری مردم نقشه شوم دشمنان را نقش برآب کردند.

  مقاومت و ایستادگی ملت ایران به فرمان ولایت فقیه در برابر دشمنان باعث شده است که دشمنان ازطریق جنگ نرم و رسانه ای وارد میدان شوند.

  انتخابات ریاست جمهوری 22 خرداد ماه سال 88، که بیش از 85 درصد از جمعیت به پای صندوق‌های رای رفته بودند و این حضور باشکوه در جهان بی‌نظیر بود.وبری دشمنان خوشایند نبود. که دشمن با توجه به اینکه برخی از کاندیداهای شکست خورده از نتایج انتخابات اعتراض داشتند سوء استفاده می کنند و با همکاری فتنه گران به آشوب می کشاند.

  فتنه 88 تلاش دشمنان نظام سلطه در مقابل با انقلاب اسلامی بوده است این فتنه گری از فرصت انتخابات 88 صورت گرفت به بیان رهبر معظم انقلاب این حادثه رزمایشی بود که با برنامه ریزی و کار 10ساله دشمنان انقلاب عملی شد.

  اینجابود که ضد انقلاب‌ها، فتنه‌گران، و…. با اردوکشی‌های خیابانی خود به ویژه در روز عاشورا با حرمت‌شکنی کردندو با رقص و پای‌کوبی در خیابان‌ها در حالی که مردم ایران اسلامی عزادار حسین (ع) و یاران با وفایشان بود به نمایش گذاشتند.اینجا بود که مردم همیشه در صحنه ایران روز 9 دی با فرمان مقام معظم رهبری حماسه‌ای دیگر آفریدند، حماسه ای به نام یوم ا… 9دی.

  یکی از زیبای های این حادثه خروش ده ها میلیون از مردم ایران اسلامی در 9 دی سال 88 بود.و خواب را از سران استکبار و ایادی و عوامل پیدا و نهان آنها گرفت.

  نگهدار این انقلاب اسلامی ایران به خاطر وحدت یکپارچه و ایمان مردم ایران اسلامی بوده است ..

  البته هدایت و راهنمای این حرکت‌ها توسط ولایت فقیه( امام خمینی و بعد از آن مقام معظم رهبری)بوده است که باتیزبینی و درایت توانستند، انقلاب اسلامی را درتمام عرصه‌های مختلف راهبری و راهنمایی کنند .

  مهم ترین پیام 9دی را که همان ایستادگی ملت ایران بر سر آرمان های انقلاب اسلامی وجایگاه ولایت فقیه و قرار گرفتن تبعیت از ولایت فقیه در راس اهداف خود است .

  روز 9 دی دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و مکتب امام حسین (ع) بود، حماسه نهم دی آتش فتنه‌ گران که با همکاری استکبار جهانی و ایادی آنها طراحی شده بود برای همیشه خاموش شد.

  نویسنده : ا.جافری
  http://harfelor.ir/fa/news/355/9%D8%AF%DB%8C%20%D9%87%D9%85%20%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%B1%20%D8%A2%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%20%D9%88%20%D9%87%D9%85%20%D8%AF%D8%B1%D8%B3%20%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2/

  مسابقه بصیرت ماندگار

 5. تصویر لوگوی بالای وبلاگ من رو هم بریده و زده زیر اسلایدش

 6. yashar گفت:

  به نظر من این وب لایق وبلاگ برتر شدن این ماه سایتتان است

 7. سلام خداقوت این مطلب هم منتشرکنید
  http://sarbedaran313.ir/1392/10/06/sar259
  یاعلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *